Leeds

Prodloužený víkend Leeds

Plánujete prodloužený víkend do destinace Leeds? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Leeds

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Leeds na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Royal Armouries Museum, Leeds City Museum, Leeds Industrial Museum at Armley Mills a mnoho dalších. Leeds se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Leeds je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (LBA)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Leeds - 23 míst co vidět .

 • Royal Armouries Museum
   

  Royal Armouries Museum

  Králův arzenál v Leedsu je největší muzeum zbraní a vojenského vybavení ve Velké Británii. Vystavuje více než 8 500 exponátů z různých období a zemí. V muzeu můžete vidět zbraně, brnění, meče, luky a mnoho dalšího. Pro milovníky historie a vojenského umění je to nezapomenutelný zážitek.

 • Leeds City Museum
   

  Leeds City Museum

  Leeds City Museum je skvělým místem pro objevování historie a kultury města Leeds. Muzeum nabízí rozmanité sbírky, včetně starověkých artefaktů, přírodních věd a moderního umění. Interaktivní výstavy umožňují návštěvníkům zapojit se do zážitku a získat hlubší porozumění historii města. Vstup do muzea je zdarma a je otevřeno denně. Určitě navštivte toto fascinující místo při návštěvě Leedsu.

 • 1904 Platt built condensor mule (self-actingb) at Armley Mills Industrial Museum near Leeds, Yorkshire , used for spinning wool. This mule is…
   

  Leeds Industrial Museum at Armley Mills

  Leeds Industrial Museum at Armley Mills nabízí fascinující pohled na průmyslovou historii města. Nachází se v bývalé vlnařské továrně a prezentuje historii textilního průmyslu, největšího zaměstnavatele v oblasti. V muzeu se můžete projít po vlnařských strojích, vidět, jak se vyráběly příze a tkalcovské výrobky, a prozkoumat životy dělníků v průmyslu. Pro milovníky historie a průmyslového dědictví je toto místo nevynechat!

 • Golden Acre Park
   

  Golden Acre Park

  Golden Acre Park je ideálním místem pro piknik nebo procházku v přírodě. Tento park se nachází v krásné oblasti Leeds a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Můžete se projít kolem jezera nebo si užít krásnou zahradu plnou různých druhů rostlin. Golden Acre Park je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 • Roundhay Park
   

  Roundhay Park

  Roundhay Park je největším parkem v Leedsu a nabízí nádherné procházky kolem jezera, zahrad a lesů. Park hostí mnoho kulturních akcí, jako například koncerty, festivaly a divadelní představení. Pro sportovní nadšence je k dispozici řada aktivit, jako jsou tenisové kurty, fotbalová hřiště a cyklostezky. Roundhay Park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě, které rozhodně stojí za návštěvu.

Počasí Leeds

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Leeds

K cestě do destinace Leeds lze využít 1 letiště.

Leeds - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz