Prodloužený víkend Leros Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Leros Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Leros Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Leros Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Leros, Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros, Bellenis Tower a mnoho dalších. Leros Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Leros Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (LRS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Leros Island - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Leros

  Leros je malý ostrov v Egejském moři, který vás překvapí svou krásou a klidem. Vychutnejte si prázdné pláže a tyrkysové moře, které láká k potápění a šnorchlování. Prozkoumejte malebná městečka s tradiční řeckou architekturou a ochutnejte místní speciality v tavernech. Leros je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v příjemném prostředí řeckých ostrovů.

 • Placeholder image.
   

  Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros

  Pokud hledáte klidné místo, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu, navštivte Virgin Kavouradaina na ostrově Leros. Toto nádherné místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Užijte si krásné výhledy na okolní krajinu a procházky po pláži. Pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, je tu také možnost vodních sportů. Určitě stojí za návštěvu!

 • Placeholder image.
   

  Bellenis Tower

  Bellenis Tower je historická věž na ostrově Leros. Tato věž z 14. století byla postavena k obraně před nájezdy pirátů. Dnes slouží jako muzeum a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti ostrova. Prozkoumejte vnitřek věže a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Bellenis Tower a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie Lerosu.

 • Placeholder image.
   

  Leros War Museum

  Leros War Museum je fascinující muzeum, které připomíná bojovou historii ostrova. Nachází se v blízkosti hlavního města Lerosu a nabízí návštěvníkům zážitek z cestování časem. V muzeu jsou umístěny exponáty, které připomínají druhou světovou válku a bitvy, které se na ostrově odehrály. Pro milovníky historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Lerosu.

 • Placeholder image.
   

  Παραλία Αγιά Κιουρά

  Pláž Agia Kyriaki na ostrově Leros je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tato krásná písečná pláž nabízí krásný výhled na azurové moře a okolní kopců. Je to ideální místo pro koupání, opalování a pikniky. Pro ty, kteří chtějí objevovat okolí, je v blízkosti mnoho historických památek a tradičních řeckých tavern.

Počasí Leros Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Leros Island

K cestě do destinace Leros Island lze využít 1 letiště.

Leros Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz