Prodloužený víkend Leros Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Leros Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Leros Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Leros Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Leros, Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros, Bellenis Tower a mnoho dalších. Leros Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Leros Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (LRS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Leros Island - 9 míst co vidět .

 • Leros
   

  Leros

  Leros je malý ostrov v Egejském moři, který vás překvapí svou krásou a klidem. Vychutnejte si prázdné pláže a tyrkysové moře, které láká k potápění a šnorchlování. Prozkoumejte malebná městečka s tradiční řeckou architekturou a ochutnejte místní speciality v tavernech. Leros je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v příjemném prostředí řeckých ostrovů.

 • Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros
   

  Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros

  Pokud hledáte klidné místo, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu, navštivte Virgin Kavouradaina na ostrově Leros. Toto nádherné místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Užijte si krásné výhledy na okolní krajinu a procházky po pláži. Pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, je tu také možnost vodních sportů. Určitě stojí za návštěvu!

 • Bellenis Tower
   

  Bellenis Tower

  Bellenis Tower je historická věž na ostrově Leros. Tato věž z 14. století byla postavena k obraně před nájezdy pirátů. Dnes slouží jako muzeum a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti ostrova. Prozkoumejte vnitřek věže a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Bellenis Tower a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie Lerosu.

 • Leros War Museum
   

  Leros War Museum

  Leros War Museum je fascinující muzeum, které připomíná bojovou historii ostrova. Nachází se v blízkosti hlavního města Lerosu a nabízí návštěvníkům zážitek z cestování časem. V muzeu jsou umístěny exponáty, které připomínají druhou světovou válku a bitvy, které se na ostrově odehrály. Pro milovníky historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Lerosu.

 • Παραλία Αγιά Κιουρά
   

  Παραλία Αγιά Κιουρά

  Pláž Agia Kyriaki na ostrově Leros je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tato krásná písečná pláž nabízí krásný výhled na azurové moře a okolní kopců. Je to ideální místo pro koupání, opalování a pikniky. Pro ty, kteří chtějí objevovat okolí, je v blízkosti mnoho historických památek a tradičních řeckých tavern.

Počasí Leros Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Leros Island

K cestě do destinace Leros Island lze využít 1 letiště.

Leros Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz