Prodloužený víkend Lodž

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lodž? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lodž

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lodž na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museum of the City of Lodz, Księży Młyn, Park Ocalałych a mnoho dalších. Lodž se nachází ve státě Polsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lodž je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
PolskoPolsko

Rychlý přehled

Stát

Polsko

Letiště

1 letiště (LCJ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lodž - 18 míst co vidět .

 •  

  Museum of the City of Lodz

  Muzeum města Lodže (Museum of the City of Lodz) je nejvýznamnějším muzeem v Lodži, které se nachází v bývalém paláci průmyslníka Izraela Poznańského. V expozici muzea můžete najít umělecká díla a předměty, které se týkají historie a kultury města. Palác se stal symbolem průmyslového dědictví města a jeho rozvoje v 19. století. Muzeum nabízí prohlídky s průvodcem a je vhodné pro všechny, kteří chtějí lépe poznat historii a kulturu města Lodže.

 • This picture was taken during the photographic wikiworkshop organized by the Association of Wikimedia Poland. All pictures of the workshop you can…
   

  Księży Młyn

  Piotrkowska Street is the main street of Łódź, Poland, lined with historic buildings and modern shops. It is a popular destination for locals and tourists alike, offering a variety of restaurants, cafes, and entertainment options. The street is also home to numerous cultural events throughout the year, including the annual Łódź Design Festival. Take a stroll down Piotrkowska Street to experience the vibrant atmosphere of Łódź's city center.

 •  

  Park Ocalałych

  Park Ocalałych v Lodži je moderní park s památníkem a pomníkem druhé světové války a stovkami stromů, které zasadili přeživší holokaustu. Park slouží jako památka na oběti a přeživší Lodžského ghetta, které v době druhé světové války vytvořilo a provozovalo nacistické Německo. Oficiálně byl otevřen 30. srpna 2004, v 60. výročí likvidace ghetta. Nachází se na území bývalého ghetta mezi ulicemi Wojska Polskiego a Sporna. Park navrhla Grażyna Ojrzyńska a je přístupný zdarma.

 •  

  Manufaktura v Lodži

  Manufaktura v Lodži je moderní nákupní, servisní a zábavní centrum, které se nachází v bývalém výrobním komplexu Izraele Poznańskeho. Svojí rozlohou 27 hektarů patří mezi největší nákupní centra v Polsku. Kromě obchodů nabízí také kavárny, restaurace, multiplexové kino, Imax a několik muzeí. Centrum je vyznamenáno celou řadou mezinárodních cen za svoje propojení historie, přírody i současného moderního stylu architektury. Určitě stojí za návštěvu, zejména kvůli krásnému průčelí tovární brány z roku 1880.

 • Placeholder image.
   

  Pasaż Róży

  Pasaż Róży v Lodži je jedinečným uměleckým dílem, které vytvořila designérka Joanna Rajkowska. Tento dvůr a bytový dům jsou kompletně pokryty kousky zrcadlového skla, které jsou nádherně uspořádány do vířících květinových vzorů. Tento zážitek je opravdu ohromující a stojí za návštěvu.

Počasí Lodž

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lodž

K cestě do destinace Lodž lze využít 1 letiště.

Lodž - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz