Logroño

Prodloužený víkend Logroño

Plánujete prodloužený víkend do destinace Logroño? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Logroño

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Logroño na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Church of San Bartolomé, Iglesia de Santiago el Real, Museo de La Rioja a mnoho dalších. Logroño se nachází ve Španělsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Logroño je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (RJL)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Logroño - 14 míst co vidět .

 • Church of San Bartolomé
   

  Church of San Bartolomé

  Navštivte krásný kostel svatého Bartoloměje v Logroñu a ochutnejte kousek historie. Tento kostel se pyšní nádhernou architekturou a bohatou historií. Vstupte dovnitř a užijte si klid a pohodu, které zde vládnou. Kostel svatého Bartoloměje je skvělým místem pro tichou reflexi a klidnou procházku.

 • Iglesia de Santiago el Real
   

  Iglesia de Santiago el Real

  Iglesia de Santiago el Real je krásný kostel v centru Logroña. Postavený v 16. století, je to jedna z nejvýznamnějších památek města. Interiér je zdobený bohatou výzdobou a uměleckými díly, včetně maleb a soch. Navštivte tento historický kostel a prozkoumejte jeho unikátní architekturu a umělecké díla.

 • Museo de La Rioja
   

  Museo de La Rioja

  Museo de La Rioja je největší muzeum v Logroñu, které se nachází v historickém centru města. Muzeum nabízí mnoho výstav, které ukazují historii a kulturu regionu La Rioja. Návštěvníci se mohou těšit na sbírky starožitností, archeologické nálezy a umělecká díla. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí objevovat historii a kulturní dědictví Španělska.

 • Casa de las Ciencias
   

  Casa de las Ciencias

  Casa de las Ciencias je skvělým místem pro všechny, kteří se zajímají o vědu a techniku. Interaktivní expozice nabízí fascinující pohled do světa vědy a technologie. Výstavy jsou vhodné pro dospělé i děti a jsou prezentovány v zajímavé a přístupné formě. Navštivte toto místo a objevte tajemství světa kolem nás!

 • Calle del Laurel
   

  Calle del Laurel

  Calle del Laurel je známá ulice v centru Logroña, která nabízí nejlepší gastronomické zážitky v regionu La Rioja. V této oblasti se produkuje některé z nejlepších vína ve Španělsku. Ulice je plná barů a restaurací, kde můžete ochutnat tradiční tapas a vína. Užijte si autentickou atmosféru a poznávejte místní kulturu při procházce po této slavné ulici.

Počasí Logroño

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Logroño

K cestě do destinace Logroño lze využít 1 letiště.

Logroño - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 25 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz