Logroño

Logroño průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Logroño

Logroño je malebné město ležící v severním Španělsku, známé svými vinicemi a bohatým kulturním dědictvím. Procházejte se po starobylých ulicích a navštivte katedrálu Santa María de la Redonda či muzeum La Rioja. Nevynechejte ochutnávku místních vín v mnoha vinných sklípcích ve městě. Zamilujte si gastronomii proslulé tapasové zóny Calle Laurel, kde si můžete dopřát vynikající pokrmy a pověstnou španělskou pohostinnost.

Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Co vidět

Church of San Bartolomé
 

Church of San Bartolomé

Navštivte krásný kostel svatého Bartoloměje v Logroñu a ochutnejte kousek historie. Tento kostel se pyšní nádhernou architekturou a bohatou historií. Vstupte dovnitř a užijte si klid a pohodu, které zde vládnou. Kostel svatého Bartoloměje je skvělým místem pro tichou reflexi a klidnou procházku.

Iglesia de Santiago el Real
 

Iglesia de Santiago el Real

Iglesia de Santiago el Real je krásný kostel v centru Logroña. Postavený v 16. století, je to jedna z nejvýznamnějších památek města. Interiér je zdobený bohatou výzdobou a uměleckými díly, včetně maleb a soch. Navštivte tento historický kostel a prozkoumejte jeho unikátní architekturu a umělecké díla.

Museo de La Rioja
 

Museo de La Rioja

Museo de La Rioja je největší muzeum v Logroñu, které se nachází v historickém centru města. Muzeum nabízí mnoho výstav, které ukazují historii a kulturu regionu La Rioja. Návštěvníci se mohou těšit na sbírky starožitností, archeologické nálezy a umělecká díla. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí objevovat historii a kulturní dědictví Španělska.

Casa de las Ciencias
 

Casa de las Ciencias

Casa de las Ciencias je skvělým místem pro všechny, kteří se zajímají o vědu a techniku. Interaktivní expozice nabízí fascinující pohled do světa vědy a technologie. Výstavy jsou vhodné pro dospělé i děti a jsou prezentovány v zajímavé a přístupné formě. Navštivte toto místo a objevte tajemství světa kolem nás!

Calle del Laurel
 

Calle del Laurel

Calle del Laurel je známá ulice v centru Logroña, která nabízí nejlepší gastronomické zážitky v regionu La Rioja. V této oblasti se produkuje některé z nejlepších vína ve Španělsku. Ulice je plná barů a restaurací, kde můžete ochutnat tradiční tapas a vína. Užijte si autentickou atmosféru a poznávejte místní kulturu při procházce po této slavné ulici.

mnstatic.com
 

Parque del Ebro

Parque del Ebro je krásný park v centru města Logroño. Tento park nabízí nádherné procházky podél řeky Ebro a mnoho zelených ploch pro pikniky a odpočinek. Navštivte tento park a užijte si klidné chvíle v přírodě uprostřed města. Parque del Ebro je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek během vaší návštěvy Logroña.

Logroño - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1545 km
Nejbližší letiště RJL
12 km od centra
Přímý let
~ 2h 12min
Španělsko Španělsko
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
RJL
Logroño
LogroñoChurch of San BartoloméIglesia de Santiago el RealMuseo de La RiojaCasa de las CienciasCalle del Laurelmnstatic.comCubo del RevellínParroquia de Santa Maria de ValvaneraParque del EspolónBodegas Franco EspañolasParque del Carmen

Počasí jaro

Březen
Max: 15 °C
Min: 5 °C
Duben
Max: 17 °C
Min: 7 °C
Květen
Max: 21 °C
Min: 10 °C

Počasí léto

Červen
Max: 26 °C
Min: 13 °C
Červenec
Max: 29 °C
Min: 15 °C
Srpen
Max: 29 °C
Min: 15 °C

Počasí podzim

Září
Max: 26 °C
Min: 13 °C
Říjen
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Listopad
Max: 15 °C
Min: 6 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 12 °C
Min: 4 °C
Leden
Max: 11 °C
Min: 4 °C
Únor
Max: 12 °C
Min: 4 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz