Prodloužený víkend Longyearbyen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Longyearbyen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Longyearbyen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Longyearbyen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Svalbard Museum, Svalbard Global Seed Vault, Gruve 3 a mnoho dalších. Longyearbyen se nachází ve Norsku přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Longyearbyen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NorskoNorsko

Rychlý přehled

Stát

Norsko

Letiště

1 letiště (LYR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Longyearbyen - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Svalbard Museum

  Svalbard Museum v Longyearbyenu je ideálním místem pro návštěvu, pokud chcete poznat historii a kulturu tohoto arktického ostrova. Muzeum nabízí fascinující výstavy o geologii, těžbě uhlí, výzkumu a přírodě této oblasti. Nechte se unést do minulosti a objevte, jak tato drsná krajina ovlivňovala život místních obyvatel. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou zastávku na své cestě po Svalbardu.

 • Placeholder image.
   

  Svalbard Global Seed Vault

 •  

  Gruve 3

  Navštivte Gruve 3, největší důl na Svalbardu, který byl v provozu až do roku 1996. Prohlédněte si tuto historickou památku a dozvíte se více o těžbě uhlí na ostrově. Průvodci vám rádi ukážou, jak těžká práce to byla a jaký vliv měla na celou oblast. Nezapomeňte se obléct teple a připravit se na nezapomenutelný zážitek.

 • Placeholder image.
   

  North Pole Expedition Museum

  Muzeum expedice na Severní pól v Longyearbyenu nabízí fascinující pohled na historii polárních expedic. Prozkoumejte artefakty a fotografie z expedic, které zkoumaly nejsevernější místa na Zemi. Muzeum je skvělým zdrojem informací o neuvěřitelných výpravách do této drsné a nehostinné oblasti. Navštivte toto muzeum a prohloubte své znalosti o polárních expedicích.

 • Placeholder image.
   

  Longyearbyen Harbour

  Přístav Longyearbyen je vstupní branou do nejsevernějšího města na světě, Longyearbyenu. Nachází se na břehu fjordu, obklopen horami a ledovci. Z přístavu se můžete vydat na výlet lodí nebo kajakem, abyste objevili krásy arktické přírody. V okolí najdete také muzeum, restaurace a obchody s arktickými suvenýry. Přístav Longyearbyen je skvělým výchozím bodem pro vaše dobrodružství na Svalbardu.

Letiště k destinaci Longyearbyen

K cestě do destinace Longyearbyen lze využít 1 letiště.

Longyearbyen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz