Malta - zátoka

Prodloužený víkend v Maltě

Plánujete prodloužený víkend v Maltě? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Maltě

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Maltě na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například La Valletta, St. John's Co-Cathedral, Upper Barrakka Gardens a mnoho dalších. Malta se nachází ve státě Malta přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Maltě je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
MaltaMalta
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Malta
Letiště
1 letiště (MLA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Maltě

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 28 míst, co vidět v Maltě .

 • La Valletta
   

  La Valletta

  La Valletta je hlavní město Malty. Je to historické a kulturní centrum Malty a také jedno z nejmenších hlavních měst v Evropě. La Valletta byla založena v roce 1566 rytíři Maltézského řádu, kteří zde postavili pevnost, aby chránili ostrov před útoky Osmanské říše. Město La Valletta je známé svým architektonickým dědictvím, ohistorickými památkami a malebnými uličkami a přístavem.

 • St. John's Co-Cathedral
   

  St. John's Co-Cathedral

  St. John's Co-Cathedral je jednou z nejvýznamnějších památek Malty. Tato katedrála byla postavena v roce 1577 a je jedním z nejkrásnějších příkladů barokní architektury na světě. Uvnitř najdete umělecká díla od nejslavnějších malířů a sochařů té doby. Navštivte tento historický kostel a prozkoumejte jeho nádhernou výzdobu a architekturu, která vás ohromí svou krásou.

 • Upper Barrakka Gardens
   

  Upper Barrakka Gardens

  Upper Barrakka Gardens jsou krásné zahrady s výhledem na přístav Valletta. Tyto zahrady nabízejí úchvatné výhledy na moře a okolní ostrovy. Zahrady jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od shonu města. Navštivte je v podvečer a užijte si krásný západ slunce nad přístavem. Zahrady jsou zdarma a otevřené celý den, takže se sem můžete zastavit kdykoliv.

 • National Museum of Fine Arts
   

  National Museum of Fine Arts

  Národní muzeum výtvarných umění na Maltě je skvělým zdrojem inspirace pro milovníky umění. Muzeum se nachází v budově bývalého paláce a obsahuje rozsáhlou sbírku evropského umění od středověku po současnost. Navštivte toto umělecké centrum a objevte fascinující umělecká díla, která vás okouzlí svou krásou a historií.

 • The Saluting Battery
   

  The Saluting Battery

  Saluting Battery je historické místo na Maltě, které se nachází v blízkosti Valletty. Tato baterie byla v minulosti používána k výstřelům z děl, které signalizovaly začátek dne. Dnes je toto místo oblíbené pro svůj výhled na přístav a Vallettu. Navštivte Saluting Battery a užijte si kouzlo historie a krásné výhledy na Maltu.

Počasí v Maltě

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Malta

K cestě do destinace Malta lze využít 1 letiště.

Ubytování v Maltě

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz