Marsa Alam

Prodloužený víkend Marsa Alam

Plánujete prodloužený víkend do destinace Marsa Alam? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Marsa Alam

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Marsa Alam na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Marsa Shagra Village, Il cairo, شاطي عام مرسي علم شاطي مجانا a mnoho dalších. Marsa Alam se nachází ve Egyptu přibližně 4.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Marsa Alam je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
EgyptEgypt

Rychlý přehled

Stát

Egypt

Letiště

1 letiště (RMF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Marsa Alam - 7 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Marsa Shagra Village

  Marsa Shagra Village je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Nachází se na břehu Rudého moře a nabízí nejen krásné pláže, ale také možnost potápění se v jedné z nejkrásnějších oblastí na světě. Kromě toho si zde můžete užít tradiční egyptskou kuchyni a ochutnat místní speciality. Celkově je toto místo ideální pro dovolenou, kterou nezapomenete.

 • Placeholder image.
   

  Il cairo

  Navštivte Il Cairo - hlavní město Egypta a jedno z nejstarších měst světa. Užijte si atmosféru starověkého Egypta při prohlídce pyramid, mešit a bazaru Khan El-Khalili. Pro zpestření si můžete zajít na plavbu po Nilu, kde uvidíte nádherné západy slunce. Il Cairo je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních památek, jako jsou například Sakkara a Memfis.

 • Placeholder image.
   

  شاطي عام مرسي علم شاطي مجانا

  Užijte si krásný den na veřejné pláži v Marsa Alam. Tato pláž je zdarma a je ideální pro koupání a opalování. Místní i turisté si zde užívají klidné atmosféry a krásného výhledu na moře. Pokud hledáte odpočinek a relaxaci, neváhejte a navštivte tuto nádhernou pláž v Marsa Alam.

 • Placeholder image.
   

  شاطئ سباحه

  Užijte si krásné pobřeží Marsa Alam a zrelaxujte na pláži pro plavání. Tato pláž je ideální pro ty, kteří chtějí strávit den u moře a ochutnat místní kuchyni. Pláž je vzdálená jen pár minut od centra města a nabízí výhled na krásný korálový útes. Nezapomeňte si vzít sluneční brýle a opalovací krém s vysokým faktorem!

 • Placeholder image.
   

  HEPCA eco-tent خيمة هيبكا

  Užijte si jedinečný zážitek a ubytujte se v HEPCA eco-tentu v Marsa Alam. Tento ekologický stan nabízí pohodlné a stylové ubytování v přírodě. Stan je postaven v souladu s principy udržitelnosti a nabízí vám možnost prožít nezapomenutelnou dovolenou v harmonii s přírodou. V blízkosti stanu najdete krásné pláže a mnoho aktivit, které vás zaručeně zaujmou.

Počasí Marsa Alam

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Marsa Alam

K cestě do destinace Marsa Alam lze využít 1 letiště.

Marsa Alam - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz