marsa-alam

Prodloužený víkend Marsa Alam

Plánujete prodloužený víkend do destinace Marsa Alam? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Marsa Alam

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Marsa Alam na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Marsa Shagra Village, Tondoba Beach, Marsa Mubarak a mnoho dalších. Marsa Alam se nachází ve Egyptu přibližně 4.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Marsa Alam je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
EgyptEgypt
📜 Historie
🌊 Moře
⛱️ Písečné pláže

Rychlý přehled

Stát
Egypt
Letiště
1 letiště (RMF)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Marsa Alam - 5 míst co vidět .

 • Marsa Shagra Village
   

  Marsa Shagra Village

  Marsa Shagra Village je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Nachází se na břehu Rudého moře a nabízí nejen krásné pláže, ale také možnost potápění se v jedné z nejkrásnějších oblastí na světě. Kromě toho si zde můžete užít tradiční egyptskou kuchyni a ochutnat místní speciality. Celkově je toto místo ideální pro dovolenou, kterou nezapomenete.

 • Tondoba Beach
   

  Tondoba Beach

  Tondoba Beach je nádherným místem pro ty, kteří touží po poklidné dovolené v krásném prostředí. Pláž se nachází v Marsa Alam, v oblasti s křišťálově čistým mořem a nádhernými korálovými útesy. Tondoba Beach nabízí koupání a potápění v jednom z nejkrásnějších moří na světě. Na pláži najdete také mnoho příjemných restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality.

 • شاطي عام مرسي علم شاطي مجانا
   

  Marsa Mubarak

  Užijte si krásný den na pláži poblíž Marsa Alam. Tato pláž je zdarma a je ideální pro koupání a opalování. Místní i turisté sem jezdí protože tu můžete vidět mořské želvy nebo vzácného dugonga indického. Pokud hledáte odpočinek, zajímavou faunu a relaxaci, neváhejte a navštivte tuto nádhernou pláž poblíž Marsa Alam.

 • Placeholder image.
   

  Abu Dabbab

  Užijte si krásné pobřeží Marsa Alam a zrelaxujte na pláži pro plavání. Tato pláž je ideální pro ty, kteří chtějí strávit den u moře a ochutnat místní kuchyni. Pláž je vzdálená jen pár minut od centra města a nabízí výhled na krásný korálový útes. Nezapomeňte si vzít sluneční brýle a opalovací krém s vysokým faktorem!

 • الكيلو٧جنوب
   

  Pláž Sharm El Luli

  Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci, najdete tuto pláž necelou hodinu od Marsa Alam. Pláž nabízí úžasné možnosti koupání a opalování v nádherném prostředí. Můžete si užít klidné chvíle s rodinou nebo si vychutnat romantickou procházku podél pobřeží. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je potápění a šnorchlování.

Počasí Marsa Alam

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Marsa Alam

K cestě do destinace Marsa Alam lze využít 1 letiště.

Marsa Alam - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz