Marsa Alam

Marsa Alam průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Marsa Alam

Marsa Alam je město na pobřeží Rudého moře v Egyptě. Je to oblíbená turistická destinace známá pro své úžasné pláže, křišťálově čisté vody a bohatý mořský život. Tato oblast je domovem některých z nejpozoruhodnějších korálových útesů na světě, včetně Elphinstone Reef a Abu Dabbab, které jsou považovány za jedny z nejlepších potápěčských lokalit. Kromě prvotřídního potápění nabízí Marsa Alam návštěvníkům také řadu dalších aktivit, včetně rybaření, windsurfingu a jízdy na velbloudech. Oblast je také domovem několika zajímavých archeologických nalezišť, včetně starověkého města Berenice, které bylo kdysi hlavním přístavem a obchodním centrem Římské říše. Marsa Alam je také oblíbenou destinací pro relaxaci, s několika luxusními resorty a lázněmi, které nabízejí lázeňské procedury, masáže a další wellness služby. Ať už hledáte dobrodružství nebo odpočinek, Marsa Alam je destinací, která má co nabídnout pro každého.

EgyptEgypt

Co vidět

Placeholder image.
 

Marsa Shagra Village

Marsa Shagra Village je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Nachází se na břehu Rudého moře a nabízí nejen krásné pláže, ale také možnost potápění se v jedné z nejkrásnějších oblastí na světě. Kromě toho si zde můžete užít tradiční egyptskou kuchyni a ochutnat místní speciality. Celkově je toto místo ideální pro dovolenou, kterou nezapomenete.

Placeholder image.
 

Il cairo

Navštivte Il Cairo - hlavní město Egypta a jedno z nejstarších měst světa. Užijte si atmosféru starověkého Egypta při prohlídce pyramid, mešit a bazaru Khan El-Khalili. Pro zpestření si můžete zajít na plavbu po Nilu, kde uvidíte nádherné západy slunce. Il Cairo je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních památek, jako jsou například Sakkara a Memfis.

Placeholder image.
 

شاطي عام مرسي علم شاطي مجانا

Užijte si krásný den na veřejné pláži v Marsa Alam. Tato pláž je zdarma a je ideální pro koupání a opalování. Místní i turisté si zde užívají klidné atmosféry a krásného výhledu na moře. Pokud hledáte odpočinek a relaxaci, neváhejte a navštivte tuto nádhernou pláž v Marsa Alam.

Placeholder image.
 

شاطئ سباحه

Užijte si krásné pobřeží Marsa Alam a zrelaxujte na pláži pro plavání. Tato pláž je ideální pro ty, kteří chtějí strávit den u moře a ochutnat místní kuchyni. Pláž je vzdálená jen pár minut od centra města a nabízí výhled na krásný korálový útes. Nezapomeňte si vzít sluneční brýle a opalovací krém s vysokým faktorem!

Placeholder image.
 

HEPCA eco-tent خيمة هيبكا

Užijte si jedinečný zážitek a ubytujte se v HEPCA eco-tentu v Marsa Alam. Tento ekologický stan nabízí pohodlné a stylové ubytování v přírodě. Stan je postaven v souladu s principy udržitelnosti a nabízí vám možnost prožít nezapomenutelnou dovolenou v harmonii s přírodou. V blízkosti stanu najdete krásné pláže a mnoho aktivit, které vás zaručeně zaujmou.

Placeholder image.
 

الكيلو٧جنوب

Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci, nemusíte hledat dál než v Marsa Alam. Pláž الكيلو٧جنوب nabízí úžasné možnosti koupání a opalování v nádherném prostředí. Můžete si užít klidné chvíle s rodinou nebo si vychutnat romantickou procházku podél pobřeží. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je potápění a šnorchlování. Užijte si krásy Marsa Alam na pláži الكيلو٧جنوب.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz