Molde - Molde, Norway

Prodloužený víkend Molde

Plánujete prodloužený víkend do destinace Molde? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Molde

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Molde na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Romsdal Museum, Molde Panorama, Molde Cathedral a mnoho dalších. Molde se nachází ve Norsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Molde je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NorskoNorsko

Rychlý přehled

Stát

Norsko

Letiště

1 letiště (MOL)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Molde - 9 míst co vidět .

 • Romsdal Museum
   

  Romsdal Museum

  Romsdalské muzeum v Molde je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu norského regionu Romsdal. Muzeum nabízí návštěvníkům mnoho exponátů, včetně tradičních norských domů a lodí. Zajímavé výstavy a interaktivní prvky přináší historii k životu. Navštivte Romsdalské muzeum a prozkoumejte bohatou historii tohoto krásného regionu.

 • Molde Panorama
   

  Molde Panorama

  Molde Panorama nabízí úchvatné výhledy na norské fjordy a horizonty. Tento nádherný výhledový bod se nachází v centru města Molde a je oblíbeným místem pro fotografování a obdivování krásy norské přírody. Navštivte Molde Panorama a užijte si jedinečný zážitek z norského panoramatu.

 • Molde Cathedral
   

  Molde Cathedral

  Katedrála v Moldě je nádherným příkladem norské architektury. Postavena byla v roce 1957 a je jedním z nejvýznamnějších kostelů v kraji Romsdal. Její věže a okna zajišťují úchvatné výhledy na fjordy a hory v okolí. Katedrála je také důležitým kulturním centrem, kde se konají koncerty a další kulturní akce pro místní i turisty.

 • Jazzgutten
   

  Jazzgutten

  Jazzgutten v Molde je skvělým místem pro milovníky jazzové hudby. Tento klub je známý pro své skvělé koncerty a přátelskou atmosféru. Navštivte Jazzgutten a užijte si nezapomenutelný večer plný hudby a zábavy. Vstupné je přijatelné a dá se koupit na místě. Určitě nezapomeňte na svůj návštěvu v Molde zahrnout i Jazzgutten na svůj seznam míst k návštěvě.

 • Mountain trips in Romsdal
   

  Mountain trips in Romsdal

  Objevte krásy norských hor v oblasti Romsdal. Výlety nabízejí nádherné výhledy na fjordy a úchvatné přírodní scenérie. Pro milovníky turistiky je to ideální místo. Navštivte nejvyšší vrchol hory Romsdalshorn nebo se projděte po malebné vesnici Åndalsnes. Zážitky, které zde zažijete, vám zaručeně zůstanou v paměti. Vydejte se do norských hor a užijte si nezapomenutelný výlet!

Počasí Molde

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Molde

K cestě do destinace Molde lze využít 1 letiště.

Molde - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Manchester
✨ Víkendovka
😎 1 867 Kč
benatky
Paříž
🤘 Multi-city
🤩 1 889 Kč
Pafos
✈️ Zpátečka
👍 1 077 Kč

Last minute letenky na Kypr

Kypr
Před 11 hodinami
malaga
✈️ Zpátečka
👍 2 406 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🔥 11 790 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
👍 1 324 Kč

Jarní letenky do Apulie

Itálie
Před 46 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz