Prodloužený víkend Mus

Plánujete prodloužený víkend do destinace Mus? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Mus

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Mus na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Muş Müzesi, MUŞ FOTOĞRAF EVİ a mnoho dalších. Mus se nachází ve státě Turecko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Mus je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát

Turecko

Letiště

1 letiště (MSR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mus - 2 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Muş Müzesi

  Muzeum Mus Muzeum Mus v turecké provincii Muş nabízí fascinující pohled do historie regionu. Expozice zahrnuje archeologické nálezy a etnografické artefakty, které ukazují bohatou kulturu a tradice místních obyvatel. Muzeum se nachází v centru města a je snadno dostupné. Pro milovníky historie a kultury je to nevynechatelná zastávka při návštěvě této oblasti.

 • Placeholder image.
   

  MUŞ FOTOĞRAF EVİ

  Muş Fotograf Evi je ideálním místem pro milovníky fotografie. Tento fotografický dům v Muši nabízí širokou škálu fotografií, které zachycují krásy města a jeho okolí. Navštivte tento fotografický dům a nechte se inspirovat krásou Muše.

Počasí Mus

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mus

K cestě do destinace Mus lze využít 1 letiště.

Mus - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz