Prodloužený víkend Mytilene

Plánujete prodloužený víkend do destinace Mytilene? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Mytilene

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Mytilene na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castle of Mytilene, Saint Therapon, Çarşı Hamam a mnoho dalších. Mytilene se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Mytilene je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (MJT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mytilene - 10 míst co vidět .

 •  

  Castle of Mytilene

  Navštivte hrad v Mytilene a prozkoumejte jeho historii a architekturu. Hrad byl postaven v 14. století a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Uvnitř hradu se nachází muzeum, které vám ukáže život a kulturu ostrova. Užijte si procházku po hradbách a ochutnejte místní speciality v blízkých restauracích.

 •  

  Saint Therapon

  Navštivte kostel svatého Therapona v řeckém městě Mytilene. Tento historický kostel byl postaven v 17. století a je považován za jednu z nejvýznamnějších památek ostrova Lesbos. Interiér kostela zdobí nádherné fresky a sochy. Užijte si klid a pohodu v tomto krásném kostele, který je známý svou duchovní atmosférou a krásnou architekturou.

 •  

  Çarşı Hamam

  Çarşı Hamam v Mytilene je historická turecká lázeň z 16. století, která se stala oblíbenou turistickou atrakcí. Interiér je zdobený mnoha mozaikami a kachličkami a nabízí relaxaci v tradičním prostředí. Prožijte tuto autentickou zkušenost a uvolněte se v této krásné památce z minulosti.

 •  

  Theophilos Museum

  Muzeum Theophila v Mytilene ukazuje dílo slavného řeckého malíře Theophila. Jeho barokní styl a silné barvy jsou zřejmé v celé sbírce obrazů, které zahrnují scény z řeckého života a mytologie. Vstupné stojí pouze 2 eura, což je skvělá cena za to, co muzeum nabízí. Navštivte muzeum a objevte kus řecké historie a kultury!

 • Άγαλμα της Ελευθερίας στην Μυτιλήνη
   

  Statue of Liberty

  Socha Svobody je symbol svobody a demokracie a nachází se na ostrově Lesbos v Mytilene. Tato impozantní socha byla darována Spojenými státy Ameriky Řecku v roce 2004 jako symbol solidarity a přátelství. Vychutnejte si nádherný výhled na město a okolní krajinu z vyhlídkové plošiny. Navštivte Sochu Svobody a nechte se unést její symbolikou a krásou.

Počasí Mytilene

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mytilene

K cestě do destinace Mytilene lze využít 1 letiště.

Mytilene - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz