Nancy - Foire de Nancy 2010 - Vue sur le Cours Léopold depuis la grande-roue.

Prodloužený víkend Nancy

Plánujete prodloužený víkend do destinace Nancy? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Nancy

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Nancy na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Musée de l'École de Nancy, Nancy Cathedral, Porte Désilles a mnoho dalších. Nancy se nachází ve Francii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Nancy je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (ETZ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Nancy - 21 míst co vidět .

 • Musée de l'École de Nancy
   

  Musée de l'École de Nancy

  Muzeum École de Nancy nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat nádherné umělecké dílo Art Nouveau v Nancy. Nachází se v historické vile, která sama o sobě stojí za vidění. V muzeu jsou vystaveny díla nejvýznamnějších umělců École de Nancy, včetně Emile Gallého a Louis Majorelleho. Pro milovníky umění a historie je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Nancy.

 • Cathédrale de Nancy.
   

  Nancy Cathedral

  Navštivte katedrálu Panny Marie v Nancy a užijte si krásný výhled na město. Tato katedrála je jednou z nejvýznamnějších památek v regionu Grand Est. Její gotická architektura a nádherné vitráže vás okouzlí. Katedrála byla postavena v 18. století a je zasvěcena Panně Marii. Vstup je zdarma a katedrála je otevřena každý den od 8 do 18 hodin.

 • Porte Désilles
   

  Porte Désilles

  Porte Désilles je jednou z nejvýznamnějších historických památek města Nancy. Tato brána byla postavena v 18. století a sloužila jako vstup do města. Dnes je to oblíbené místo pro turisty, kteří sem přicházejí pro krásné výhledy na město a okolní krajinu. Navštivte Porte Désilles a prožijte jedinečný zážitek z návštěvy tohoto historického místa.

 • Church of Notre-Dame-de-Bonsecours, Nancy
   

  Church of Notre-Dame-de-Bonsecours, Nancy

  Kostel Notre-Dame-de-Bonsecours v Nancy je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento nádherný kostel byl postaven v 16. století a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Uvnitř kostela najdete nádherné umělecké dílo a historické artefakty. Navštivte tento neokázalý kostel a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 • Place Stanislas
   

  Place Stanislas

  Place Stanislas je krásné náměstí v Nancy, které bylo pojmenováno po svém zakladateli, Stanislasovi Leszczyńském. Náměstí je obklopeno historickými budovami a sochami, které připomínají bohatou historii města. V noci je náměstí osvětleno a vytváří kouzelnou atmosféru. Place Stanislas je skvělým místem pro procházky a relaxaci s rodinou či přáteli.

Počasí Nancy

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Nancy

K cestě do destinace Nancy lze využít 1 letiště.

Nancy - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz