Prodloužený víkend Newquay

Plánujete prodloužený víkend do destinace Newquay? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Newquay

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Newquay na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Newquay Zoo, Blue Reef Aquarium Newquay, Lappa Valley a mnoho dalších. Newquay se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Newquay je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (NQY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Newquay - 13 míst co vidět .

 •  

  Newquay Zoo

  Navštivte Newquay Zoo a objevte fascinující svět zvířat. Tento skvělý zoologický park nabízí nejen možnost vidět zvířata z celého světa, ale také se dozvědět o jejich životě a způsobu chovu. Vstupné je velmi přátelské a pomáhá financovat péči o zvířata. Prožijte den plný zábavy a poznání v Newquay Zoo.

 •  

  Blue Reef Aquarium Newquay

  Blue Reef Aquarium Newquay je ideální atrakcí pro rodiny s dětmi. V této úchvatné akváriu se můžete setkat s mnoha druhy mořských živočichů, včetně žraloků, rejnoků a korálů. Díky interaktivním výstavám se můžete dozvědět více o tomto fascinujícím podmořském světě. Navštivte Blue Reef Aquarium Newquay a prožijte nezapomenutelný zážitek s vaší rodinou!

 •  

  Lappa Valley

  Lappa Valley je skvělým místem pro rodinný výlet. Můžete si užít jízdu na parním vláčku, projet se na malém parním vláčku nebo se projít po krásné krajině. Park nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé. Vstupné je velmi přijatelné a v ceně jsou i další aktivity. Určitě stojí za návštěvu při pobytu v Newquay.

 •  

  National Trust - Trerice

  Navštivte nádherný zámek Trerice, který je majetkem organizace National Trust. Tento historický zámek se nachází v blízkosti města Newquay a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prohlédněte si zámecké interiéry a zahrady, které jsou plné květin a zeleně. Zámecká kavárna nabízí tradiční britské pochoutky a čaje. Určitě neváhejte a navštivte tento skvost britské historie!

 •  

  Dairyland Farm Park

  Navštivte Dairyland Farm Park a zažijte nezapomenutelný den na farmě. Zde se můžete setkat s mnoha druhy zvířat, jako jsou krávy, ovce a prasata, a dokonce i s alpaky. Vyzkoušejte si dojení krav a nakrmte zvířátka. Pro děti jsou zde k dispozici hřiště a atrakce, jako jsou trampolíny a skluzavky. Nezapomeňte ochutnat čerstvé mléko a sýry v místních obchodech se sýry.

Počasí Newquay

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Newquay

K cestě do destinace Newquay lze využít 1 letiště.

Newquay - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz