Newquay - The lifeboat station at Newquay, Cornwall, in 2009.

Newquay průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Newquay

Newquay je malebné přímořské město v Anglii, které se pyšní nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a nezapomenutelnou atmosférou. Je ideální destinací pro milovníky surfování, díky svým skvělým podmínkám a širokým škálám škol surfování. Procházka po historické části města vám ukáže jeho přírodní krásu, kde se přímořské útesy spojují s půvabným venkovem. Navštivte také místní akvárium Blue Reef nebo ZOO Newquay a užijte si nezapomenutelný pobyt v tomto kouzelném městě.

Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

Newquay Zoo
 

Newquay Zoo

Navštivte Newquay Zoo a objevte fascinující svět zvířat. Tento skvělý zoologický park nabízí nejen možnost vidět zvířata z celého světa, ale také se dozvědět o jejich životě a způsobu chovu. Vstupné je velmi přátelské a pomáhá financovat péči o zvířata. Prožijte den plný zábavy a poznání v Newquay Zoo.

Blue Reef Aquarium Newquay
 

Blue Reef Aquarium Newquay

Blue Reef Aquarium Newquay je ideální atrakcí pro rodiny s dětmi. V této úchvatné akváriu se můžete setkat s mnoha druhy mořských živočichů, včetně žraloků, rejnoků a korálů. Díky interaktivním výstavám se můžete dozvědět více o tomto fascinujícím podmořském světě. Navštivte Blue Reef Aquarium Newquay a prožijte nezapomenutelný zážitek s vaší rodinou!

Lappa Valley
 

Lappa Valley

Lappa Valley je skvělým místem pro rodinný výlet. Můžete si užít jízdu na parním vláčku, projet se na malém parním vláčku nebo se projít po krásné krajině. Park nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé. Vstupné je velmi přijatelné a v ceně jsou i další aktivity. Určitě stojí za návštěvu při pobytu v Newquay.

National Trust - Trerice
 

National Trust - Trerice

Navštivte nádherný zámek Trerice, který je majetkem organizace National Trust. Tento historický zámek se nachází v blízkosti města Newquay a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prohlédněte si zámecké interiéry a zahrady, které jsou plné květin a zeleně. Zámecká kavárna nabízí tradiční britské pochoutky a čaje. Určitě neváhejte a navštivte tento skvost britské historie!

Dairyland Farm Park
 

Dairyland Farm Park

Navštivte Dairyland Farm Park a zažijte nezapomenutelný den na farmě. Zde se můžete setkat s mnoha druhy zvířat, jako jsou krávy, ovce a prasata, a dokonce i s alpaky. Vyzkoušejte si dojení krav a nakrmte zvířátka. Pro děti jsou zde k dispozici hřiště a atrakce, jako jsou trampolíny a skluzavky. Nezapomeňte ochutnat čerstvé mléko a sýry v místních obchodech se sýry.

Pirate's Quest Adventure Golf
 

Pirate's Quest Adventure Golf

Pirate's Quest Adventure Golf v Newquay je skvělým místem pro zábavu s rodinou a přáteli. Tento pirátský minigolfový park nabízí 18 různých drah s řadou překážek a dekorací, aby vás vtáhl do atmosféry pirátského dobrodružství. Užijte si skvělou zábavu a soutěžení na této jedinečné atrakci, která vám zaručeně zpříjemní pobyt v Newquay.

Newquay - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1383 km
Nejbližší letiště NQY
6 km od centra
Přímý let
~ 1h 59min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
NQY
Newquay - The lifeboat station at Newquay, Cornwall, in 2009.
Newquay - The lifeboat station at Newquay, Cornwall, in 2009.Newquay ZooBlue Reef Aquarium NewquayLappa ValleyNational Trust - TrericeDairyland Farm ParkPirate's Quest Adventure GolfTowan BeachHuer's HutPerranporth BeachFistral BeachKillacourtThe Japanese Garden

Počasí jaro

Březen
Max: 11 °C
Min: 4 °C
Duben
Max: 13 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 16 °C
Min: 7 °C

Počasí léto

Červen
Max: 18 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 20 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 20 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 19 °C
Min: 11 °C
Říjen
Max: 15 °C
Min: 9 °C
Listopad
Max: 12 °C
Min: 7 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 10 °C
Min: 5 °C
Leden
Max: 9 °C
Min: 4 °C
Únor
Max: 9 °C
Min: 4 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz