Exeter - Cathedral of Exeter edit

Exeter průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Exeter

Exeter je malebné město v jihozápadní Anglii, které dokonale kombinuje historii s moderním životem. Navštivte impozantní Exeterskou katedrálu, která je jednou z hlavních památek tohoto města a prozkoumejte středověké uličky, které skrývají unikátní obchody a kavárny. Pro milovníky přírody je tu řeka Exe, která nabízí příležitost k romantickým procházkám. Prozkoumejte také fascinující místní muzea a galerie, které vám ukážou bohatou historii tohoto krásného anglického města.

Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

Exeter Cathedral
 

Exeter Cathedral

Katedrála v Exeteru je historickým skvostem, který se nachází v srdci města. Jeho gotická architektura a nádherné vitráže jsou nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky. Po prohlídce katedrály si dopřejte kávu v Molově kavárně, která nabízí lahodné dezerty a výhled na katedrálu. Katedrála v Exeteru je skutečně nejlepším místem pro prožití historické atmosféry města.

Powdreham Castle, Devon, United Kingdom
 

Powderham Castle

Powderham Castle je nádherný zámek, který se nachází v Exeteru. Tento zámek je jedním z nejstarších a nejlépe zachovalých zámků v Devonu. Navštivte tento zámek a procházejte se jeho nádhernými zahradami. V zámku se můžete podívat na mnoho historických artefaktů a naučit se více o historii tohoto krásného místa. Určitě neváhejte navštívit Powderham Castle při vaší návštěvě Exeteru.

Underground Passages
 

Underground Passages

Podzemní chodby v Exeteru jsou fascinujícím historickým zážitkem. Tyto chodby, které se táhnou pod městem, byly postaveny v dobách římské nadvlády a používaly se jako skladovací prostory a úkryty. Dnes jsou otevřeny pro veřejnost a nabízejí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat tuto neobvyklou část města. Určitě nevynechejte tuto skvělou atrakci během vaší návštěvy Exeteru!

Crealy Theme Park & Resort
 

Crealy Theme Park & Resort

Crealy Theme Park & Resort je ideálním místem pro rodinnou zábavu v Exeteru. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně horských drah, vodních atrakcí a zábavných parků. Navíc je zde k dispozici ubytování, takže si můžete užít více než jen jeden den. Crealy Theme Park & Resort je skvělou volbou pro celou rodinu, když hledáte zábavu v Exeteru.

Exeter Historic Guildhall
 

Exeter Historic Guildhall

Historická radnice v Exeteru je jednou z nejvýznamnějších památek města. Budova byla postavena v 15. století a sloužila jako sídlo městských radních. Dnes se zde konají různé kulturní akce a výstavy. Navštivte tuto krásnou historickou památku a prohlédněte si její unikátní architekturu a bohatou historii Exeteru.

Royal Albert Memorial Museum
 

Royal Albert Memorial Museum

Navštivte Royal Albert Memorial Museum v Exeteru a objevte fascinující svět umění a historie. Muzeum nabízí mnoho zajímavých exponátů, včetně starožitností, archeologických artefaktů a uměleckých děl. Prozkoumejte různé výstavy a získejte hlubší porozumění historii a kultuře Exeteru. Vstup do muzea je zdarma, takže neváhejte a navštivte tento skvělý kulturní zážitek!

Exeter - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1271 km
Nejbližší letiště EXT
8 km od centra
Přímý let
~ 1h 51min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
EXT
Exeter - Cathedral of Exeter edit
Exeter - Cathedral of Exeter editExeter CathedralPowdreham Castle, Devon, United KingdomUnderground PassagesCrealy Theme Park & ResortExeter Historic GuildhallRoyal Albert Memorial MuseumNorthernhay GardensBill Douglas Cinema MuseumTopsham MuseumCustom House Visitor CentreSt Nicholas' PrioryCastle Ruins

Počasí jaro

Březen
Max: 11 °C
Min: 4 °C
Duben
Max: 13 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 16 °C
Min: 7 °C

Počasí léto

Červen
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 21 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 21 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 15 °C
Min: 9 °C
Listopad
Max: 11 °C
Min: 6 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 9 °C
Min: 4 °C
Leden
Max: 8 °C
Min: 4 °C
Únor
Max: 9 °C
Min: 3 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 17 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz