Exeter - Cathedral of Exeter edit

Letenky do Exeter

Hledáte levné letenky do destinace Exeter? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Exeter

Exeter leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Exeter navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (EXT)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Exeter.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Exeter International Airport se nachází 9 km od centra města Exeter.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Exeter od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Exeter je letiště Exeter International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Exeter International Airport (EXT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Exeter je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Exeter

K cestě do destinace Exeter lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Exeter - 18 míst co vidět .

 • Exeter Cathedral
   

  Exeter Cathedral

  Katedrála v Exeteru je historickým skvostem, který se nachází v srdci města. Jeho gotická architektura a nádherné vitráže jsou nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky. Po prohlídce katedrály si dopřejte kávu v Molově kavárně, která nabízí lahodné dezerty a výhled na katedrálu. Katedrála v Exeteru je skutečně nejlepším místem pro prožití historické atmosféry města.

 • Powdreham Castle, Devon, United Kingdom
   

  Powderham Castle

  Powderham Castle je nádherný zámek, který se nachází v Exeteru. Tento zámek je jedním z nejstarších a nejlépe zachovalých zámků v Devonu. Navštivte tento zámek a procházejte se jeho nádhernými zahradami. V zámku se můžete podívat na mnoho historických artefaktů a naučit se více o historii tohoto krásného místa. Určitě neváhejte navštívit Powderham Castle při vaší návštěvě Exeteru.

 • Underground Passages
   

  Underground Passages

  Podzemní chodby v Exeteru jsou fascinujícím historickým zážitkem. Tyto chodby, které se táhnou pod městem, byly postaveny v dobách římské nadvlády a používaly se jako skladovací prostory a úkryty. Dnes jsou otevřeny pro veřejnost a nabízejí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat tuto neobvyklou část města. Určitě nevynechejte tuto skvělou atrakci během vaší návštěvy Exeteru!

 • Crealy Theme Park & Resort
   

  Crealy Theme Park & Resort

  Crealy Theme Park & Resort je ideálním místem pro rodinnou zábavu v Exeteru. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně horských drah, vodních atrakcí a zábavných parků. Navíc je zde k dispozici ubytování, takže si můžete užít více než jen jeden den. Crealy Theme Park & Resort je skvělou volbou pro celou rodinu, když hledáte zábavu v Exeteru.

 • Exeter Historic Guildhall
   

  Exeter Historic Guildhall

  Historická radnice v Exeteru je jednou z nejvýznamnějších památek města. Budova byla postavena v 15. století a sloužila jako sídlo městských radních. Dnes se zde konají různé kulturní akce a výstavy. Navštivte tuto krásnou historickou památku a prohlédněte si její unikátní architekturu a bohatou historii Exeteru.

Počasí Exeter

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Exeter

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 40 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz