Exeter - Cathedral of Exeter edit

Prodloužený víkend Exeter

Plánujete prodloužený víkend do destinace Exeter? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Exeter

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Exeter na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Exeter Cathedral, Powderham Castle, Underground Passages a mnoho dalších. Exeter se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Exeter je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (EXT)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Exeter - 18 míst co vidět .

 • Exeter Cathedral
   

  Exeter Cathedral

  Katedrála v Exeteru je historickým skvostem, který se nachází v srdci města. Jeho gotická architektura a nádherné vitráže jsou nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky. Po prohlídce katedrály si dopřejte kávu v Molově kavárně, která nabízí lahodné dezerty a výhled na katedrálu. Katedrála v Exeteru je skutečně nejlepším místem pro prožití historické atmosféry města.

 • Powdreham Castle, Devon, United Kingdom
   

  Powderham Castle

  Powderham Castle je nádherný zámek, který se nachází v Exeteru. Tento zámek je jedním z nejstarších a nejlépe zachovalých zámků v Devonu. Navštivte tento zámek a procházejte se jeho nádhernými zahradami. V zámku se můžete podívat na mnoho historických artefaktů a naučit se více o historii tohoto krásného místa. Určitě neváhejte navštívit Powderham Castle při vaší návštěvě Exeteru.

 • Underground Passages
   

  Underground Passages

  Podzemní chodby v Exeteru jsou fascinujícím historickým zážitkem. Tyto chodby, které se táhnou pod městem, byly postaveny v dobách římské nadvlády a používaly se jako skladovací prostory a úkryty. Dnes jsou otevřeny pro veřejnost a nabízejí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat tuto neobvyklou část města. Určitě nevynechejte tuto skvělou atrakci během vaší návštěvy Exeteru!

 • Crealy Theme Park & Resort
   

  Crealy Theme Park & Resort

  Crealy Theme Park & Resort je ideálním místem pro rodinnou zábavu v Exeteru. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně horských drah, vodních atrakcí a zábavných parků. Navíc je zde k dispozici ubytování, takže si můžete užít více než jen jeden den. Crealy Theme Park & Resort je skvělou volbou pro celou rodinu, když hledáte zábavu v Exeteru.

 • Exeter Historic Guildhall
   

  Exeter Historic Guildhall

  Historická radnice v Exeteru je jednou z nejvýznamnějších památek města. Budova byla postavena v 15. století a sloužila jako sídlo městských radních. Dnes se zde konají různé kulturní akce a výstavy. Navštivte tuto krásnou historickou památku a prohlédněte si její unikátní architekturu a bohatou historii Exeteru.

Počasí Exeter

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Exeter

K cestě do destinace Exeter lze využít 1 letiště.

Exeter - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 46 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz