Newquay - The lifeboat station at Newquay, Cornwall, in 2009.

Letenky do Newquay

Hledáte levné letenky do destinace Newquay? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Newquay

Newquay leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Newquay navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (NQY)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Newquay.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 0min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Newquay Cornwall Airport se nachází 6 km od centra města Newquay.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Newquay od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Newquay je letiště Newquay Cornwall Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Newquay Cornwall Airport (NQY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Newquay je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Newquay

K cestě do destinace Newquay lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Newquay - 13 míst co vidět .

 • Newquay Zoo
   

  Newquay Zoo

  Navštivte Newquay Zoo a objevte fascinující svět zvířat. Tento skvělý zoologický park nabízí nejen možnost vidět zvířata z celého světa, ale také se dozvědět o jejich životě a způsobu chovu. Vstupné je velmi přátelské a pomáhá financovat péči o zvířata. Prožijte den plný zábavy a poznání v Newquay Zoo.

 • Blue Reef Aquarium Newquay
   

  Blue Reef Aquarium Newquay

  Blue Reef Aquarium Newquay je ideální atrakcí pro rodiny s dětmi. V této úchvatné akváriu se můžete setkat s mnoha druhy mořských živočichů, včetně žraloků, rejnoků a korálů. Díky interaktivním výstavám se můžete dozvědět více o tomto fascinujícím podmořském světě. Navštivte Blue Reef Aquarium Newquay a prožijte nezapomenutelný zážitek s vaší rodinou!

 • Lappa Valley
   

  Lappa Valley

  Lappa Valley je skvělým místem pro rodinný výlet. Můžete si užít jízdu na parním vláčku, projet se na malém parním vláčku nebo se projít po krásné krajině. Park nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé. Vstupné je velmi přijatelné a v ceně jsou i další aktivity. Určitě stojí za návštěvu při pobytu v Newquay.

 • National Trust - Trerice
   

  National Trust - Trerice

  Navštivte nádherný zámek Trerice, který je majetkem organizace National Trust. Tento historický zámek se nachází v blízkosti města Newquay a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prohlédněte si zámecké interiéry a zahrady, které jsou plné květin a zeleně. Zámecká kavárna nabízí tradiční britské pochoutky a čaje. Určitě neváhejte a navštivte tento skvost britské historie!

 • Dairyland Farm Park
   

  Dairyland Farm Park

  Navštivte Dairyland Farm Park a zažijte nezapomenutelný den na farmě. Zde se můžete setkat s mnoha druhy zvířat, jako jsou krávy, ovce a prasata, a dokonce i s alpaky. Vyzkoušejte si dojení krav a nakrmte zvířátka. Pro děti jsou zde k dispozici hřiště a atrakce, jako jsou trampolíny a skluzavky. Nezapomeňte ochutnat čerstvé mléko a sýry v místních obchodech se sýry.

Počasí Newquay

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Newquay

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz