Norimberk

Prodloužený víkend v Norimberku

Plánujete prodloužený víkend v Norimberku? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Norimberku

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Norimberku na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Dům Albrechta Dürera, Národní muzeum Germanisches, Dokumentační centrum nacistických stranických shromáždění a mnoho dalších. Norimberk se nachází ve státě Německo přibližně 0.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Norimberku je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum
☕ Kavárny

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (NUE)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět v Norimberku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Norimberku .

 • Dům Albrechta Dürera
   

  Dům Albrechta Dürera

  Dům Albrechta Dürera je jednou z nejvýznamnějších památek Norimberku. Tento historický dům sloužil jako domov pro slavného německého renesančního malíře Albrechta Dürera. Nyní je to muzeum, kde můžete vidět originální díla a osobní věci umělce. Pro milovníky umění je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Norimberku.

 • Národní muzeum Germanisches
   

  Národní muzeum Germanisches

  Národní muzeum Germanisches v Norimberku je největším kulturně-historickým muzeem v Německu. Muzeum nabízí více než 1,3 milionu exponátů, které zahrnují nejvýznamnější sbírky německého umění a kultury. Mezi největší atrakce patří sbírka zbraní a zbroje, historické nástroje a hudební nástroje.

 • Dokumentační centrum nacistických stranických shromáždění
   

  Dokumentační centrum nacistických stranických shromáždění

  Navštivte Dokumentační centrum nacistických stranických shromáždění v Norimberku a prozkoumejte historii nacistického režimu. Vstupte do interaktivní výstavy, která vám přiblíží, jak nacisté využívali masové shromáždění a propagandu ke kontrole společnosti. Toto místo je důležitou památkou na tragickou minulost Německa a mělo by být na seznamu každého, kdo se zajímá o historii 20. století.

 • Muzeum hraček v Norimberku
   

  Muzeum hraček v Norimberku

  Hračkářské muzeum v Norimberku nabízí fascinující pohled na historii hraček. V muzeu najdete sbírku hraček od středověku až po současnost, včetně modelů vlaků a interaktivních výstav. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si jedinečné exponáty, které přinášejí zábavu a radost nejen dětem, ale i dospělým.

 • Marriage Roundabout in Nuremberg
   

  Ehekarussell

  Ehekarussell, nebo také Kolotoč manželství, je fascinující sochařské dílo v Norimberku. Tento neobvyklý betonový reliéf s fontánou zobrazuje různé etapy manželského života. Od zasnoubení a svatby až po rozvod a smrt.

Počasí v Norimberku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Norimberk

K cestě do destinace Norimberk lze využít 1 letiště.

Ubytování v Norimberku

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí
✈️ Zpátečka
👌 1 106 Kč
Porto
terceira
Lisabon
🤘 Multi-city
🔥 3 167 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 096 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
👍 1 405 Kč
Záhřeb
⏰ Last minute
😍 759 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz