Prodloužený víkend North Ronaldsay

Plánujete prodloužený víkend do destinace North Ronaldsay? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - North Ronaldsay

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci North Ronaldsay na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lighthouse Visitor Centre, Sanday Heritage Centre, Quoyness Chambered Cairn a mnoho dalších. North Ronaldsay se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci North Ronaldsay je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (NRL)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout North Ronaldsay - 3 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Lighthouse Visitor Centre

  Pokud se vydáte na severní část ostrova North Ronaldsay, nenechte si ujít návštěvu centra návštěvníků majáku. Toto malebné místo nabízí nejen krásný výhled na okolní krajinu, ale také fascinující historii majáků. Dozvíte se zde, jak se majáky stavěly a jaký byl jejich význam pro lodě plující kolem skotského pobřeží. Určitě stojí za návštěvu!

 • Placeholder image.
   

  Sanday Heritage Centre

  Sanday Heritage Centre je skvělým místem pro objevování historie severního Skotska. Tento muzeum přináší fascinující pohled na život na ostrově North Ronaldsay. Vystavuje se zde mnoho artefaktů a informací o místní historii, včetně mnoha starých fotografií a dokumentů. Pokud hledáte autentický zážitek z kultury a historie, Sanday Heritage Centre je pro vás tou správnou volbou.

 • Placeholder image.
   

  Quoyness Chambered Cairn

  Quoyness Chambered Cairn je starobylá památka na ostrově North Ronaldsay. Toto neolitické místo bylo postaveno před více než 5000 lety a je jedním z nejstarších dochovaných kamenných hrobek v Británii. Cairn je tvořen obrovskými kameny, které byly přemístěny na místo a uspořádány do kruhu. Prozkoumejte historii a užijte si krásné výhledy na okolní krajiny.

Počasí North Ronaldsay

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci North Ronaldsay

K cestě do destinace North Ronaldsay lze využít 1 letiště.

North Ronaldsay - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz