Norwich - This is a photo of listed building number

Prodloužený víkend Norwich

Plánujete prodloužený víkend do destinace Norwich? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Norwich

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Norwich na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Norwich Castle, Norwich Cathedral, Strangers' Hall a mnoho dalších. Norwich se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Norwich je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (NWI)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Norwich - 23 míst co vidět .

 • Norwich Castle
   

  Norwich Castle

  Norwich Castle je historická pevnost postavená v 11. století. Dnes je zde muzeum, které nabízí pohled na historii a kulturu Norwichu. Můžete se projít po středověkých věžích a pozorovat krásný výhled na město. Vstupné je velmi přijatelné a děti mají vstup zdarma. Navštivte Norwich Castle a prozkoumejte historii Anglie.

 • Norwich Cathedral
   

  Norwich Cathedral

  Norwichská katedrála je nádherným příkladem gotické architektury a patří k nejvýznamnějším památkám města. Založena byla již v roce 1096 a dodnes slouží jako duchovní centrum regionu. Uvnitř katedrály se nachází mnoho uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte tento historický skvost a okusíte atmosféru tisícileté historie.

 • Strangers' Hall
   

  Strangers' Hall

  Strangers' Hall je historický dům v srdci Norwich. Vstupte do minulosti a prozkoumejte, jak se zde kdysi žilo. Dům byl postaven v 14. století a sloužil jako obydlí pro bohaté obchodníky. Dnes je zde muzeum, které vám ukáže, jak se v Norwich žilo v minulosti. Pro milovníky historie je Strangers' Hall nevynechatelným místem při návštěvě města.

 • Norwich Market
   

  Norwich Market

  Norwich Market je největší a nejstarší tržiště v Anglii. Nachází se v historickém centru města a nabízí širokou škálu produktů, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, ryb, masa a sýrů. Můžete si zde také zakoupit místní řemeslné výrobky a suvenýry. Tržiště je oblíbeným místem pro nákupy i pro ochutnávání místních specialit. Určitě byste si neměli nechat ujít tuto jedinečnou atmosféru tradičního anglického trhu.

 • Dragon Hall
   

  Dragon Hall

  Dragon Hall je gotická budova z 15. století v centru Norwich. Tato historická budova sloužila jako obchodní dům v období středověku a nyní je otevřená pro veřejnost. Navštivte Dragon Hall a prohlédněte si jeho krásnou architekturu a historické artefakty. Toto místo je ideální pro milovníky historie a architektury.

Počasí Norwich

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Norwich

K cestě do destinace Norwich lze využít 1 letiště.

Norwich - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz