Norwich - This is a photo of listed building number

Norwich průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Norwich

Norwich je malebné anglické město, které se může pochlubit bohatou historií a řadou kulturních památek. Prozkoumejte jeho středověké uličky, kde najdete katedrálu, hrad a tradiční roubené domy. Nevynechejte také návštěvu malebných zahrad a parků či univerzitního kampusu University of East Anglia. Navštivte tradiční trh na přilehlém náměstí, který nabízí místní produkty a gastronomické speciality. Vězte, že Norwich vám přinese nezapomenutelný zážitek z anglického venkova.

Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

Norwich Castle
 

Norwich Castle

Norwich Castle je historická pevnost postavená v 11. století. Dnes je zde muzeum, které nabízí pohled na historii a kulturu Norwichu. Můžete se projít po středověkých věžích a pozorovat krásný výhled na město. Vstupné je velmi přijatelné a děti mají vstup zdarma. Navštivte Norwich Castle a prozkoumejte historii Anglie.

Norwich Cathedral
 

Norwich Cathedral

Norwichská katedrála je nádherným příkladem gotické architektury a patří k nejvýznamnějším památkám města. Založena byla již v roce 1096 a dodnes slouží jako duchovní centrum regionu. Uvnitř katedrály se nachází mnoho uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte tento historický skvost a okusíte atmosféru tisícileté historie.

Strangers' Hall
 

Strangers' Hall

Strangers' Hall je historický dům v srdci Norwich. Vstupte do minulosti a prozkoumejte, jak se zde kdysi žilo. Dům byl postaven v 14. století a sloužil jako obydlí pro bohaté obchodníky. Dnes je zde muzeum, které vám ukáže, jak se v Norwich žilo v minulosti. Pro milovníky historie je Strangers' Hall nevynechatelným místem při návštěvě města.

Norwich Market
 

Norwich Market

Norwich Market je největší a nejstarší tržiště v Anglii. Nachází se v historickém centru města a nabízí širokou škálu produktů, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, ryb, masa a sýrů. Můžete si zde také zakoupit místní řemeslné výrobky a suvenýry. Tržiště je oblíbeným místem pro nákupy i pro ochutnávání místních specialit. Určitě byste si neměli nechat ujít tuto jedinečnou atmosféru tradičního anglického trhu.

Dragon Hall
 

Dragon Hall

Dragon Hall je gotická budova z 15. století v centru Norwich. Tato historická budova sloužila jako obchodní dům v období středověku a nyní je otevřená pro veřejnost. Navštivte Dragon Hall a prohlédněte si jeho krásnou architekturu a historické artefakty. Toto místo je ideální pro milovníky historie a architektury.

City of Norwich Aviation Museum
 

City of Norwich Aviation Museum

Muzeum letectví města Norwich přináší fascinující pohled na historii letectví. Návštěvníci mohou vidět mnoho exponátů, včetně letadel a vrtulníků, a naučit se více o jejich vývoji. Muzeum je ideálním místem pro rodiny s dětmi a milovníky letectví. Nechte se unést do světa letadel a jejich historie v Muzeu letectví města Norwich.

Norwich - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 953 km
Nejbližší letiště NWI
5 km od centra
Přímý let
~ 1h 27min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
NWI
Norwich - This is a photo of listed building number
Norwich - This is a photo of listed building numberNorwich CastleNorwich CathedralStrangers' HallNorwich MarketDragon HallCity of Norwich Aviation MuseumEaton ParkSainsbury Centre for Visual ArtsThe Plantation GardenCathedral of Saint John the BaptistNorwich Railway StationCinema City

Počasí jaro

Březen
Max: 11 °C
Min: 3 °C
Duben
Max: 13 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 16 °C
Min: 7 °C

Počasí léto

Červen
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 22 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 22 °C
Min: 13 °C

Počasí podzim

Září
Max: 19 °C
Min: 11 °C
Říjen
Max: 15 °C
Min: 8 °C
Listopad
Max: 11 °C
Min: 5 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 8 °C
Min: 3 °C
Leden
Max: 7 °C
Min: 2 °C
Únor
Max: 8 °C
Min: 2 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz