Grimsby - Grimsby, Alexandra Dock: aerial 2015

Grimsby průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Grimsby

Malebné město Grimsby se nachází na severovýchodě Anglie a je přístavem u Severního moře. Proslavilo se především díky svému rybím trhu, který navštěvuje mnoho lidí z blízkého okolí. Procházka po starém městě odhaluje nádhernou architekturu a historickou atmosféru. Navštívit můžete Grimsbyské nejznámější památky, jako je majestátní kostel sv. Jakuba nebo Muzeum rybaření a dějin námořnictví. Pobřežní úseky nabízejí úžasnou možnost procházek a pihled na impozantní Grimsby Dock Tower.

Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

localdataimages.com
 

Grimsby Fishing Heritage Centre

Grimsby Fishing Heritage Centre je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii rybolovu v Grimsby. V centru se dozvíte o životě rybářů a jaký význam měl rybolov pro město. Navštivte interaktivní výstavy a prohlédněte si autentické lodě. Pokud hledáte zajímavé místo pro celou rodinu, Grimsby Fishing Heritage Centre je tou správnou volbou.

Waltham Windmill
 

Waltham Windmill

Waltham Windmill je klenotem Grimsby. Tato historická stavba byla postavena v roce 1878 a dodnes slouží k mletí obilí. Vstup do větrného mlýna je zdarma a návštěvníci si mohou prohlédnout jeho stroje a způsob mletí. Z věže se nabízí nádherný výhled na krajinu a okolní vesnice. Navštivte Waltham Windmill a prožijte autentický zážitek ze staré Anglie.

Grimsby Minster
 

Grimsby Minster

Grimsby Minster je impozantní kostel postavený v gotickém stylu. Tento historický kostel se nachází v centru Grimsby a je jedním z nejvýznamnějších míst v této oblasti. Navštivte tento kostel a obdivujte jeho krásné vitráže a architekturu. Grimsby Minster je skvělým místem pro klidnou procházku nebo pro zastavení a relaxaci během vaší cesty po této oblasti.

Time Trap Museum
 

Time Trap Museum

Muzeum časových pastí v Grimsby nabízí nevšední zážitek pro všechny milovníky historie a dobrodružství. Projděte se temnými chodbami a objevte tajemné pasti, které se ukrývají v srdci muzea. Prožijte nezapomenutelnou zábavu s celou rodinou a odhalte tajemství minulosti, která se skrývá za zdmi tohoto fascinujícího muzea.

People’s Park
 

People’s Park

Lidový park v Grimsby je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí klidné a příjemné prostředí, které je ideální pro pikniky a procházky. Děti si mohou užít na hřištích a vodních atrakcích. Lidový park je také místem pro pořádání kulturních akcí a festivalů, které přinášejí místnímu obyvatelstvu i turistům mnoho zábavy a radosti.

Weelsby Woods
 

Weelsby Woods

Weelsby Woods jsou ideálním místem pro příjemnou procházku v přírodě. Tento přírodní park se rozprostírá na ploše více než 50 hektarů a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. V parku jsou k dispozici různé turistické trasy, které vedou kolem jezírek, potoků a lesních cestiček. Weelsby Woods jsou oblíbeným místem pro pikniky a odpočinek s rodinou nebo přáteli.

Grimsby - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1085 km
Nejbližší letiště HUY
0 km od centra
Přímý let
~ 1h 37min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
HUY
Grimsby - Grimsby, Alexandra Dock: aerial 2015
Grimsby - Grimsby, Alexandra Dock: aerial 2015localdataimages.comWaltham WindmillGrimsby MinsterTime Trap MuseumPeople’s ParkWeelsby WoodsHall Farm ParkGrant Thorold ParkTime 4 Play Grimsby LtdBoulevard Park and Duke of York Gardens

Počasí jaro

Březen
Max: 11 °C
Min: 3 °C
Duben
Max: 13 °C
Min: 4 °C
Květen
Max: 16 °C
Min: 6 °C

Počasí léto

Červen
Max: 19 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 22 °C
Min: 11 °C
Srpen
Max: 22 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 15 °C
Min: 8 °C
Listopad
Max: 11 °C
Min: 4 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 8 °C
Min: 2 °C
Leden
Max: 8 °C
Min: 2 °C
Únor
Max: 8 °C
Min: 2 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz