Birmingham - Originally built as an institutional church attached to Carr's Lane Congregational Church in 1908. It was used as a theatre and church hall until…

Birmingham průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Birmingham

Birmingham je druhé největší město Velké Británie a nabízí řadu kulturních a historických atrakcí. Prohlédněte si impozantní Radnici, navštivte unikátní Bullring nakupovací centrum a vychutnejte si místní gastronomii v Balti Triangle. Nepřehlédněte též prestižní galerii a muzeum Birmingham Museum & Art Gallery. Podnikněte výlet do přírodního parku Lickey Hills nebo se vydejte na večerní zábavu v čtvrti Brindleyplace s mnoha bary a restauracemi.

Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

Cadbury World
 

Cadbury World

Navštivte Cadbury World v Birminghamu a vstupte do světa čokolády! Zjistěte, jak se vyrábí Cadbury Dairy Milk a sledujte celý proces od kakaových bobů až po hotovou čokoládu. Vyzkoušejte si sami, jak se vyrábí čokoládové trubičky a ochutnejte nejrůznější druhy čokolády. Užijte si den plný sladkostí a zábavy pro celou rodinu.

Cannon Hill Park
 

Cannon Hill Park

Cannon Hill Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Birminghamu. Tento park nabízí nádherné procházky, pikniky a sportovní aktivity pro celou rodinu. S mnoha jezírky, zahradami a zvířaty, jako jsou labutě a kachny, je to ideální místo pro odpočinek od ruchu velkoměsta. Navštivte Cannon Hill Park a užijte si klidný den v přírodě s rodinou a přáteli.

Aston Hall
 

Aston Hall

Aston Hall je nádherným příkladem historické architektury v Birminghamu. Tento barokní dům byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na život aristokracie té doby. Prozkoumejte interiér, který je plný cenných uměleckých děl a nábytku, a projděte se po krásné zahradě. Vstupné je zdarma a průvodci vám rádi poví více o historii Aston Hallu.

Pen Museum
 

Pen Museum

Muzeum per v Birminghamu je ideální pro nadšence do psaní a historie. V muzeu můžete vidět vzácné pera a inkousty, stejně jako přístroje na výrobu per. Prohlédněte si výstavu o historii psaní a dozvíte se více o významných osobnostech, kteří psaní ovlivnili. Muzeum je ideální pro odpolední procházku po centru Birminghamu.

Museum of the Jewellery Quarter
 

Museum of the Jewellery Quarter

Navštivte Muzeum šperků v Birminghamu a zjistěte více o historii a výrobě šperků. Toto muzeum se nachází v bývalé továrně na šperky, která byla založena v 19. století. Prohlédněte si expozice a uvidíte, jak se šperky vyráběly v minulosti i dnes. Muzeum nabízí také možnost zhlédnout ukázky tradičních technik výroby šperků. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou příležitost poznat historii šperkařství v Birminghamu.

Back To Backs
 

Back To Backs

Back To Backs jsou historické domy v Birminghamu, které ukazují, jak se lidé v minulosti žili. Tyto úzké, malé domky s podobnými dispozicemi byly postaveny v 19. století pro dělnické rodiny. Nyní jsou tyto domy muzeem, které nabízí fascinující pohled do minulosti. Navštivte Back To Backs a prozkoumejte, jak lidé v Birminghamu kdysi žili.

Birmingham - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1163 km
Nejbližší letiště BHX
10 km od centra
Přímý let
~ 1h 43min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
BHX
Birmingham - Originally built as an institutional church attached to Carr's Lane Congregational Church in 1908. It was used as a theatre and church hall until…
Birmingham - Originally built as an institutional church attached to Carr's Lane Congregational Church in 1908. It was used as a theatre and church hall until…Cadbury WorldCannon Hill ParkAston HallPen MuseumMuseum of the Jewellery QuarterBack To BacksBirmingham Museum & Art GalleryNational Sea Life CentreUnveiled on 30 Oct 2014, this bronze sculpture by Gillain Wearing challenges what is meant by "family"Soho House MuseumLibrary of BirminghamSt. Philip's Cathedral

Počasí jaro

Březen
Max: 10 °C
Min: 2 °C
Duben
Max: 13 °C
Min: 3 °C
Květen
Max: 16 °C
Min: 6 °C

Počasí léto

Červen
Max: 18 °C
Min: 8 °C
Červenec
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Srpen
Max: 21 °C
Min: 11 °C

Počasí podzim

Září
Max: 18 °C
Min: 9 °C
Říjen
Max: 14 °C
Min: 7 °C
Listopad
Max: 10 °C
Min: 4 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 7 °C
Min: 2 °C
Leden
Max: 7 °C
Min: 1 °C
Únor
Max: 7 °C
Min: 1 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 41 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz