Prodloužený víkend Birmingham

Plánujete prodloužený víkend do destinace Birmingham? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Birmingham

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Birmingham na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cadbury World, Cannon Hill Park, Aston Hall a mnoho dalších. Birmingham se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Birmingham je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (BHX)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Birmingham - 21 míst co vidět .

 •  

  Cadbury World

  Navštivte Cadbury World v Birminghamu a vstupte do světa čokolády! Zjistěte, jak se vyrábí Cadbury Dairy Milk a sledujte celý proces od kakaových bobů až po hotovou čokoládu. Vyzkoušejte si sami, jak se vyrábí čokoládové trubičky a ochutnejte nejrůznější druhy čokolády. Užijte si den plný sladkostí a zábavy pro celou rodinu.

 •  

  Cannon Hill Park

  Cannon Hill Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Birminghamu. Tento park nabízí nádherné procházky, pikniky a sportovní aktivity pro celou rodinu. S mnoha jezírky, zahradami a zvířaty, jako jsou labutě a kachny, je to ideální místo pro odpočinek od ruchu velkoměsta. Navštivte Cannon Hill Park a užijte si klidný den v přírodě s rodinou a přáteli.

 •  

  Aston Hall

  Aston Hall je nádherným příkladem historické architektury v Birminghamu. Tento barokní dům byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na život aristokracie té doby. Prozkoumejte interiér, který je plný cenných uměleckých děl a nábytku, a projděte se po krásné zahradě. Vstupné je zdarma a průvodci vám rádi poví více o historii Aston Hallu.

 •  

  Pen Museum

  Muzeum per v Birminghamu je ideální pro nadšence do psaní a historie. V muzeu můžete vidět vzácné pera a inkousty, stejně jako přístroje na výrobu per. Prohlédněte si výstavu o historii psaní a dozvíte se více o významných osobnostech, kteří psaní ovlivnili. Muzeum je ideální pro odpolední procházku po centru Birminghamu.

 •  

  Museum of the Jewellery Quarter

  Navštivte Muzeum šperků v Birminghamu a zjistěte více o historii a výrobě šperků. Toto muzeum se nachází v bývalé továrně na šperky, která byla založena v 19. století. Prohlédněte si expozice a uvidíte, jak se šperky vyráběly v minulosti i dnes. Muzeum nabízí také možnost zhlédnout ukázky tradičních technik výroby šperků. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou příležitost poznat historii šperkařství v Birminghamu.

Počasí Birmingham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Birmingham

K cestě do destinace Birmingham lze využít 1 letiště.

Birmingham - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz