Birmingham - Originally built as an institutional church attached to Carr's Lane Congregational Church in 1908. It was used as a theatre and church hall until…

Prodloužený víkend Birmingham

Plánujete prodloužený víkend do destinace Birmingham? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Birmingham

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Birmingham na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cadbury World, Cannon Hill Park, Aston Hall a mnoho dalších. Birmingham se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Birmingham je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BHX)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Birmingham - 21 míst co vidět .

 • Cadbury World
   

  Cadbury World

  Navštivte Cadbury World v Birminghamu a vstupte do světa čokolády! Zjistěte, jak se vyrábí Cadbury Dairy Milk a sledujte celý proces od kakaových bobů až po hotovou čokoládu. Vyzkoušejte si sami, jak se vyrábí čokoládové trubičky a ochutnejte nejrůznější druhy čokolády. Užijte si den plný sladkostí a zábavy pro celou rodinu.

 • Cannon Hill Park
   

  Cannon Hill Park

  Cannon Hill Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Birminghamu. Tento park nabízí nádherné procházky, pikniky a sportovní aktivity pro celou rodinu. S mnoha jezírky, zahradami a zvířaty, jako jsou labutě a kachny, je to ideální místo pro odpočinek od ruchu velkoměsta. Navštivte Cannon Hill Park a užijte si klidný den v přírodě s rodinou a přáteli.

 • Aston Hall
   

  Aston Hall

  Aston Hall je nádherným příkladem historické architektury v Birminghamu. Tento barokní dům byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na život aristokracie té doby. Prozkoumejte interiér, který je plný cenných uměleckých děl a nábytku, a projděte se po krásné zahradě. Vstupné je zdarma a průvodci vám rádi poví více o historii Aston Hallu.

 • Pen Museum
   

  Pen Museum

  Muzeum per v Birminghamu je ideální pro nadšence do psaní a historie. V muzeu můžete vidět vzácné pera a inkousty, stejně jako přístroje na výrobu per. Prohlédněte si výstavu o historii psaní a dozvíte se více o významných osobnostech, kteří psaní ovlivnili. Muzeum je ideální pro odpolední procházku po centru Birminghamu.

 • Museum of the Jewellery Quarter
   

  Museum of the Jewellery Quarter

  Navštivte Muzeum šperků v Birminghamu a zjistěte více o historii a výrobě šperků. Toto muzeum se nachází v bývalé továrně na šperky, která byla založena v 19. století. Prohlédněte si expozice a uvidíte, jak se šperky vyráběly v minulosti i dnes. Muzeum nabízí také možnost zhlédnout ukázky tradičních technik výroby šperků. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou příležitost poznat historii šperkařství v Birminghamu.

Počasí Birmingham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Birmingham

K cestě do destinace Birmingham lze využít 1 letiště.

Birmingham - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz