Birmingham - Originally built as an institutional church attached to Carr's Lane Congregational Church in 1908. It was used as a theatre and church hall until…

Birmingham - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 21 míst, které musíš určitě navštívit v Birmingham.

Birmingham - co musíš vidět

Cadbury World
 

Cadbury World

Navštivte Cadbury World v Birminghamu a vstupte do světa čokolády! Zjistěte, jak se vyrábí Cadbury Dairy Milk a sledujte celý proces od kakaových bobů až po hotovou čokoládu. Vyzkoušejte si sami, jak se vyrábí čokoládové trubičky a ochutnejte nejrůznější druhy čokolády. Užijte si den plný sladkostí a zábavy pro celou rodinu.

Cannon Hill Park
 

Cannon Hill Park

Cannon Hill Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Birminghamu. Tento park nabízí nádherné procházky, pikniky a sportovní aktivity pro celou rodinu. S mnoha jezírky, zahradami a zvířaty, jako jsou labutě a kachny, je to ideální místo pro odpočinek od ruchu velkoměsta. Navštivte Cannon Hill Park a užijte si klidný den v přírodě s rodinou a přáteli.

Aston Hall
 

Aston Hall

Aston Hall je nádherným příkladem historické architektury v Birminghamu. Tento barokní dům byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na život aristokracie té doby. Prozkoumejte interiér, který je plný cenných uměleckých děl a nábytku, a projděte se po krásné zahradě. Vstupné je zdarma a průvodci vám rádi poví více o historii Aston Hallu.

Pen Museum
 

Pen Museum

Muzeum per v Birminghamu je ideální pro nadšence do psaní a historie. V muzeu můžete vidět vzácné pera a inkousty, stejně jako přístroje na výrobu per. Prohlédněte si výstavu o historii psaní a dozvíte se více o významných osobnostech, kteří psaní ovlivnili. Muzeum je ideální pro odpolední procházku po centru Birminghamu.

Museum of the Jewellery Quarter
 

Museum of the Jewellery Quarter

Navštivte Muzeum šperků v Birminghamu a zjistěte více o historii a výrobě šperků. Toto muzeum se nachází v bývalé továrně na šperky, která byla založena v 19. století. Prohlédněte si expozice a uvidíte, jak se šperky vyráběly v minulosti i dnes. Muzeum nabízí také možnost zhlédnout ukázky tradičních technik výroby šperků. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou příležitost poznat historii šperkařství v Birminghamu.

Back To Backs
 

Back To Backs

Back To Backs jsou historické domy v Birminghamu, které ukazují, jak se lidé v minulosti žili. Tyto úzké, malé domky s podobnými dispozicemi byly postaveny v 19. století pro dělnické rodiny. Nyní jsou tyto domy muzeem, které nabízí fascinující pohled do minulosti. Navštivte Back To Backs a prozkoumejte, jak lidé v Birminghamu kdysi žili.

National Sea Life Centre
 

National Sea Life Centre

Navštivte Národní mořské akvárium v Birminghamu a objevte fascinující podvodní svět. Zdejší expozice nabízejí jedinečný pohled na život pod hladinou a nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Prozkoumejte různé druhy ryb, korálů a dalších mořských tvorů a naučte se více o jejich životě. Určitě neváhejte a navštivte toto unikátní místo!

Soho House Museum
 

Soho House Museum

Navštivte Muzeum Soho House v Birminghamu a zjistěte více o životě a díle slavného vynálezce Jamese Watta. Tento historický dům byl domovem mnoha významných osobností, včetně zakladatele Lunar Society. Prohlédněte si autentické interiéry a nádhernou zahradu. Muzeum Soho House je skvělým místem pro milovníky historie a architektury.

Library of Birmingham
 

Library of Birmingham

Knihovna v Birminghamu je místem, které vás nadchne svým moderním designem a nabídkou knih. Zdejší knihovna patří mezi největší ve Velké Británii. Navštivte tuto knihovnu a prohlédněte si největší sbírku Shakespearových děl na světě. Kromě toho zde najdete také mnoho jiných knih v angličtině i v jiných jazycích. Určitě stojí za návštěvu!

St. Philip's Cathedral
 

St. Philip's Cathedral

Katedrála sv. Filipa je největší anglikánskou katedrálou mimo Londýn. Její nádherná architektura a historické umění jsou úchvatné. Katedrála je známá svým vysokým věžím, které dominují nad okolní krajinou. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prohlédněte si její úchvatné interiéry a exteriéry.

The Birmingham Botanical Gardens
 

The Birmingham Botanical Gardens

Birminghamské botanické zahrady jsou oázou klidu v srdci města. Tento rozsáhlý komplex zahrnuje sbírku více než 7 000 rostlin z celého světa, včetně ohromujících skleníků. Procházka těmito zahradami je nezapomenutelným zážitkem, který vás odpočine a nabije energií. Navštivte tento kousek přírody uprostřed velkoměsta a užijte si nádherný výhled na Birmingham.

Sarehole Mill
 

Sarehole Mill

Sarehole Mill je historická vodní mlýnice nacházející se v krásné části Birminghamu. Tento mlýn, který je dnes muzeem, inspiroval J.R.R. Tolkiena při psaní jeho slavných knih Pán prstenů a Hobit. Navštivte Sarehole Mill a prohlédněte si jeho funkční stroje, užijte si procházku v okolní přírodě a nechte se unést atmosférou, která inspirovala jednoho z největších spisovatelů všech dob.

Custard Factory
 

Custard Factory

Custard Factory je největší centrum kreativity v Birminghamu. Tento bývalý tovární komplex nabízí mnoho uměleckých galerií, butiků a kaváren. Vyzkoušejte si kurzy malování nebo se zapojte do workshopy. V Custard Factory se konají také kulturní akce a festivaly. Zajděte sem na skvělou atmosféru a inspiraci.

Thinktank Birmingham Science Museum
 

Thinktank Birmingham Science Museum

Thinktank Birmingham Science Museum je největší vědecké muzeum v regionu a nabízí interaktivní zážitky pro celou rodinu. Podívejte se na sbírky vědeckých exponátů, včetně kosmických lodí a geniálních vynálezů. Muzeum je ideální pro všechny, kteří chtějí objevovat svět vědy a technologie. Užijte si vzdělávací zážitek s Thinktank Birmingham Science Museum v Birminghamu.

The Metropolitan Cathedral and Basilica of St Chad
 

The Metropolitan Cathedral and Basilica of St Chad

Navštivte Metropolitní katedrálu a baziliku sv. Chada v Birminghamu a ochutnejte atmosféru víry a historie. Tato nádherná stavba nabízí pohled do minulosti, ale také možnost zhlédnout moderní umělecká díla. Vstup do katedrály je zdarma a návštěvníci jsou srdečně vítáni. Prožijte nezapomenutelný zážitek v této krásné katedrále.

Victoria Law Courts, Birmingham, UK
 

Victoria Law Courts

Victoria Law Courts jsou historické soudy v Birminghamu, které byly postaveny v roce 1891. Tyto nádherné budovy jsou umístěny v centru města a nabízejí návštěvníkům pohled na architektonickou krásu. Pokud máte zájem o právo, můžete si prohlédnout soudní síně a vyslechnout si případy. Určitě stojí za návštěvu pro všechny, kdo mají zájem o historii a právo.

Handsworth Park
 

Handsworth Park

Handsworth Park je ideálním místem pro odpočinek uprostřed rušného Birminghamu. Tento park nabízí příjemné procházky mezi zelení, klidné posezení u jezírka a také sportovní vyžití na hřištích. V parku se také nachází kavárna a dětské hřiště. Navštivte Handsworth Park a užijte si odpočinek v srdci města Birminghamu.

Chamberlain Clock
 

Chamberlain Clock

Chamberlain Clock je historický památník v centru Birminghamu. Postaven byl v roce 1903 a je pojmenován po Josephu Chamberlainovi, bývalém starostovi města. Tento impozantní hodinový stroj je oblíbenou turistickou atrakcí a symbolizuje bohatou historii Birminghamu. Navštivte tento významný památník a užijte si krásné výhledy na město z jeho okolí.

Unveiling of a Birmingham Civic Society blue plaque, commemorating Kate Bunce, at Church of St Alban and St Patrick, Highgate, Birmingham, England,…
 

Church of St Alban the Martyr

Kostel svatého Albána Mučedníka je historickou památkou v centru Birminghamu. Byl postaven v roce 1859 a je považován za jednu z nejkrásnějších anglikánských staveb v zemi. Interiér kostela je zdoben krásnými vitrážemi a sochami. Navštivte tento kostel a prohlédněte si jeho architektonickou krásu a historický význam.

Mapa

⭐ Vše (21)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Birmingham s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz