Birmingham - Originally built as an institutional church attached to Carr's Lane Congregational Church in 1908. It was used as a theatre and church hall until…

Letenky do Birmingham

Hledáte levné letenky do destinace Birmingham? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Birmingham

Birmingham leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Birmingham navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BHX)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Birmingham.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Birmingham International Airport se nachází 10 km od centra města Birmingham.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Birmingham od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Birmingham je letiště Birmingham International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Birmingham International Airport (BHX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Birmingham je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Birmingham

K cestě do destinace Birmingham lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Birmingham - 21 míst co vidět .

 • Cadbury World
   

  Cadbury World

  Navštivte Cadbury World v Birminghamu a vstupte do světa čokolády! Zjistěte, jak se vyrábí Cadbury Dairy Milk a sledujte celý proces od kakaových bobů až po hotovou čokoládu. Vyzkoušejte si sami, jak se vyrábí čokoládové trubičky a ochutnejte nejrůznější druhy čokolády. Užijte si den plný sladkostí a zábavy pro celou rodinu.

 • Cannon Hill Park
   

  Cannon Hill Park

  Cannon Hill Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Birminghamu. Tento park nabízí nádherné procházky, pikniky a sportovní aktivity pro celou rodinu. S mnoha jezírky, zahradami a zvířaty, jako jsou labutě a kachny, je to ideální místo pro odpočinek od ruchu velkoměsta. Navštivte Cannon Hill Park a užijte si klidný den v přírodě s rodinou a přáteli.

 • Aston Hall
   

  Aston Hall

  Aston Hall je nádherným příkladem historické architektury v Birminghamu. Tento barokní dům byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na život aristokracie té doby. Prozkoumejte interiér, který je plný cenných uměleckých děl a nábytku, a projděte se po krásné zahradě. Vstupné je zdarma a průvodci vám rádi poví více o historii Aston Hallu.

 • Pen Museum
   

  Pen Museum

  Muzeum per v Birminghamu je ideální pro nadšence do psaní a historie. V muzeu můžete vidět vzácné pera a inkousty, stejně jako přístroje na výrobu per. Prohlédněte si výstavu o historii psaní a dozvíte se více o významných osobnostech, kteří psaní ovlivnili. Muzeum je ideální pro odpolední procházku po centru Birminghamu.

 • Museum of the Jewellery Quarter
   

  Museum of the Jewellery Quarter

  Navštivte Muzeum šperků v Birminghamu a zjistěte více o historii a výrobě šperků. Toto muzeum se nachází v bývalé továrně na šperky, která byla založena v 19. století. Prohlédněte si expozice a uvidíte, jak se šperky vyráběly v minulosti i dnes. Muzeum nabízí také možnost zhlédnout ukázky tradičních technik výroby šperků. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou příležitost poznat historii šperkařství v Birminghamu.

Počasí Birmingham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Birmingham

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz