Grimsby - Grimsby, Alexandra Dock: aerial 2015

Prodloužený víkend Grimsby

Plánujete prodloužený víkend do destinace Grimsby? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Grimsby

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Grimsby na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Grimsby Fishing Heritage Centre, Waltham Windmill, Grimsby Minster a mnoho dalších. Grimsby se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Grimsby je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (HUY)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Grimsby - 10 míst co vidět .

 • localdataimages.com
   

  Grimsby Fishing Heritage Centre

  Grimsby Fishing Heritage Centre je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii rybolovu v Grimsby. V centru se dozvíte o životě rybářů a jaký význam měl rybolov pro město. Navštivte interaktivní výstavy a prohlédněte si autentické lodě. Pokud hledáte zajímavé místo pro celou rodinu, Grimsby Fishing Heritage Centre je tou správnou volbou.

 • Waltham Windmill
   

  Waltham Windmill

  Waltham Windmill je klenotem Grimsby. Tato historická stavba byla postavena v roce 1878 a dodnes slouží k mletí obilí. Vstup do větrného mlýna je zdarma a návštěvníci si mohou prohlédnout jeho stroje a způsob mletí. Z věže se nabízí nádherný výhled na krajinu a okolní vesnice. Navštivte Waltham Windmill a prožijte autentický zážitek ze staré Anglie.

 • Grimsby Minster
   

  Grimsby Minster

  Grimsby Minster je impozantní kostel postavený v gotickém stylu. Tento historický kostel se nachází v centru Grimsby a je jedním z nejvýznamnějších míst v této oblasti. Navštivte tento kostel a obdivujte jeho krásné vitráže a architekturu. Grimsby Minster je skvělým místem pro klidnou procházku nebo pro zastavení a relaxaci během vaší cesty po této oblasti.

 • Time Trap Museum
   

  Time Trap Museum

  Muzeum časových pastí v Grimsby nabízí nevšední zážitek pro všechny milovníky historie a dobrodružství. Projděte se temnými chodbami a objevte tajemné pasti, které se ukrývají v srdci muzea. Prožijte nezapomenutelnou zábavu s celou rodinou a odhalte tajemství minulosti, která se skrývá za zdmi tohoto fascinujícího muzea.

 • People’s Park
   

  People’s Park

  Lidový park v Grimsby je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí klidné a příjemné prostředí, které je ideální pro pikniky a procházky. Děti si mohou užít na hřištích a vodních atrakcích. Lidový park je také místem pro pořádání kulturních akcí a festivalů, které přinášejí místnímu obyvatelstvu i turistům mnoho zábavy a radosti.

Počasí Grimsby

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Grimsby

K cestě do destinace Grimsby lze využít 1 letiště.

Grimsby - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz