Grimsby - Grimsby, Alexandra Dock: aerial 2015

Grimsby - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Grimsby.

Grimsby - co musíš vidět

localdataimages.com
 

Grimsby Fishing Heritage Centre

Grimsby Fishing Heritage Centre je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii rybolovu v Grimsby. V centru se dozvíte o životě rybářů a jaký význam měl rybolov pro město. Navštivte interaktivní výstavy a prohlédněte si autentické lodě. Pokud hledáte zajímavé místo pro celou rodinu, Grimsby Fishing Heritage Centre je tou správnou volbou.

Waltham Windmill
 

Waltham Windmill

Waltham Windmill je klenotem Grimsby. Tato historická stavba byla postavena v roce 1878 a dodnes slouží k mletí obilí. Vstup do větrného mlýna je zdarma a návštěvníci si mohou prohlédnout jeho stroje a způsob mletí. Z věže se nabízí nádherný výhled na krajinu a okolní vesnice. Navštivte Waltham Windmill a prožijte autentický zážitek ze staré Anglie.

Grimsby Minster
 

Grimsby Minster

Grimsby Minster je impozantní kostel postavený v gotickém stylu. Tento historický kostel se nachází v centru Grimsby a je jedním z nejvýznamnějších míst v této oblasti. Navštivte tento kostel a obdivujte jeho krásné vitráže a architekturu. Grimsby Minster je skvělým místem pro klidnou procházku nebo pro zastavení a relaxaci během vaší cesty po této oblasti.

Time Trap Museum
 

Time Trap Museum

Muzeum časových pastí v Grimsby nabízí nevšední zážitek pro všechny milovníky historie a dobrodružství. Projděte se temnými chodbami a objevte tajemné pasti, které se ukrývají v srdci muzea. Prožijte nezapomenutelnou zábavu s celou rodinou a odhalte tajemství minulosti, která se skrývá za zdmi tohoto fascinujícího muzea.

People’s Park
 

People’s Park

Lidový park v Grimsby je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí klidné a příjemné prostředí, které je ideální pro pikniky a procházky. Děti si mohou užít na hřištích a vodních atrakcích. Lidový park je také místem pro pořádání kulturních akcí a festivalů, které přinášejí místnímu obyvatelstvu i turistům mnoho zábavy a radosti.

Weelsby Woods
 

Weelsby Woods

Weelsby Woods jsou ideálním místem pro příjemnou procházku v přírodě. Tento přírodní park se rozprostírá na ploše více než 50 hektarů a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. V parku jsou k dispozici různé turistické trasy, které vedou kolem jezírek, potoků a lesních cestiček. Weelsby Woods jsou oblíbeným místem pro pikniky a odpočinek s rodinou nebo přáteli.

Hall Farm Park
 

Hall Farm Park

Hall Farm Park je ideální místo pro rodinný výlet. Tento park nabízí mnoho aktivit pro děti, včetně farmy s domácími zvířaty, zábavného hřiště a mini-zoo. Pro dospělé jsou k dispozici procházky v přírodě a piknikové místa. Navštivte Hall Farm Park a užijte si den plný zábavy a relaxace v příjemném prostředí venkovského parku v Grimsby.

Grant Thorold Park
 

Grant Thorold Park

Grant Thorold Park je krásné místo v Grimsby, ideální pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí klidné procházky podél jezírka a zelených luk. Je to ideální místo pro piknik s rodinou nebo pro sportovní aktivity. Navštivte tento park a užijte si krásnou přírodu, která vás uklidní a nabije energií.

Time 4 Play Grimsby Ltd
 

Time 4 Play Grimsby Ltd

Pokud hledáte zábavu v Grimsby, navštivte Time 4 Play Grimsby Ltd. Tento moderní a stylový zábavní park nabízí mnoho aktivit pro dospělé i děti. Vyzkoušejte si laserovou hru, skákací hrad nebo virtuální realitu. Time 4 Play Grimsby Ltd je skvělou volbou pro rodiny, skupiny přátel nebo firemní akce.

Boulevard Park and Duke of York Gardens
 

Boulevard Park and Duke of York Gardens

Boulevard Park a Duke of York Gardens jsou ideálním místem pro procházku v přírodě. Park nabízí klidné a pohodové prostředí, kde můžete relaxovat a odpočinout si od shonu města. Duke of York Gardens jsou krásně upravené a plné barevných květin, které zpříjemní váš pobyt. Vřele doporučujeme navštívit toto místo během vaší návštěvy Grimsbye.

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Grimsby s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz