Grimsby - Grimsby, Alexandra Dock: aerial 2015

Letenky do Grimsby

Hledáte levné letenky do destinace Grimsby? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Grimsby

Grimsby leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Grimsby navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (HUY)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Grimsby.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Humberside Airport se nachází km od centra města Grimsby.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Grimsby od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Grimsby je letiště Humberside Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Humberside Airport (HUY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Grimsby je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Grimsby

K cestě do destinace Grimsby lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Grimsby - 10 míst co vidět .

 • localdataimages.com
   

  Grimsby Fishing Heritage Centre

  Grimsby Fishing Heritage Centre je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii rybolovu v Grimsby. V centru se dozvíte o životě rybářů a jaký význam měl rybolov pro město. Navštivte interaktivní výstavy a prohlédněte si autentické lodě. Pokud hledáte zajímavé místo pro celou rodinu, Grimsby Fishing Heritage Centre je tou správnou volbou.

 • Waltham Windmill
   

  Waltham Windmill

  Waltham Windmill je klenotem Grimsby. Tato historická stavba byla postavena v roce 1878 a dodnes slouží k mletí obilí. Vstup do větrného mlýna je zdarma a návštěvníci si mohou prohlédnout jeho stroje a způsob mletí. Z věže se nabízí nádherný výhled na krajinu a okolní vesnice. Navštivte Waltham Windmill a prožijte autentický zážitek ze staré Anglie.

 • Grimsby Minster
   

  Grimsby Minster

  Grimsby Minster je impozantní kostel postavený v gotickém stylu. Tento historický kostel se nachází v centru Grimsby a je jedním z nejvýznamnějších míst v této oblasti. Navštivte tento kostel a obdivujte jeho krásné vitráže a architekturu. Grimsby Minster je skvělým místem pro klidnou procházku nebo pro zastavení a relaxaci během vaší cesty po této oblasti.

 • Time Trap Museum
   

  Time Trap Museum

  Muzeum časových pastí v Grimsby nabízí nevšední zážitek pro všechny milovníky historie a dobrodružství. Projděte se temnými chodbami a objevte tajemné pasti, které se ukrývají v srdci muzea. Prožijte nezapomenutelnou zábavu s celou rodinou a odhalte tajemství minulosti, která se skrývá za zdmi tohoto fascinujícího muzea.

 • People’s Park
   

  People’s Park

  Lidový park v Grimsby je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí klidné a příjemné prostředí, které je ideální pro pikniky a procházky. Děti si mohou užít na hřištích a vodních atrakcích. Lidový park je také místem pro pořádání kulturních akcí a festivalů, které přinášejí místnímu obyvatelstvu i turistům mnoho zábavy a radosti.

Počasí Grimsby

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Grimsby

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz