Norwich - This is a photo of listed building number

Letenky do Norwich

Hledáte levné letenky do destinace Norwich? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Norwich

Norwich leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Norwich navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (NWI)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Norwich.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 28min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Norwich International Airport se nachází 5 km od centra města Norwich.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Norwich od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Norwich je letiště Norwich International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Norwich International Airport (NWI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Norwich je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Norwich

K cestě do destinace Norwich lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Norwich - 23 míst co vidět .

 • Norwich Castle
   

  Norwich Castle

  Norwich Castle je historická pevnost postavená v 11. století. Dnes je zde muzeum, které nabízí pohled na historii a kulturu Norwichu. Můžete se projít po středověkých věžích a pozorovat krásný výhled na město. Vstupné je velmi přijatelné a děti mají vstup zdarma. Navštivte Norwich Castle a prozkoumejte historii Anglie.

 • Norwich Cathedral
   

  Norwich Cathedral

  Norwichská katedrála je nádherným příkladem gotické architektury a patří k nejvýznamnějším památkám města. Založena byla již v roce 1096 a dodnes slouží jako duchovní centrum regionu. Uvnitř katedrály se nachází mnoho uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte tento historický skvost a okusíte atmosféru tisícileté historie.

 • Strangers' Hall
   

  Strangers' Hall

  Strangers' Hall je historický dům v srdci Norwich. Vstupte do minulosti a prozkoumejte, jak se zde kdysi žilo. Dům byl postaven v 14. století a sloužil jako obydlí pro bohaté obchodníky. Dnes je zde muzeum, které vám ukáže, jak se v Norwich žilo v minulosti. Pro milovníky historie je Strangers' Hall nevynechatelným místem při návštěvě města.

 • Norwich Market
   

  Norwich Market

  Norwich Market je největší a nejstarší tržiště v Anglii. Nachází se v historickém centru města a nabízí širokou škálu produktů, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, ryb, masa a sýrů. Můžete si zde také zakoupit místní řemeslné výrobky a suvenýry. Tržiště je oblíbeným místem pro nákupy i pro ochutnávání místních specialit. Určitě byste si neměli nechat ujít tuto jedinečnou atmosféru tradičního anglického trhu.

 • Dragon Hall
   

  Dragon Hall

  Dragon Hall je gotická budova z 15. století v centru Norwich. Tato historická budova sloužila jako obchodní dům v období středověku a nyní je otevřená pro veřejnost. Navštivte Dragon Hall a prohlédněte si jeho krásnou architekturu a historické artefakty. Toto místo je ideální pro milovníky historie a architektury.

Počasí Norwich

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Norwich

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 46 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz