Olbia

Prodloužený víkend v Sardinii

Plánujete prodloužený víkend v Sardinii ? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Sardinii

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Sardinii na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Parco Fausto Noce, Basilica di San Simplicio, Porto Istana Beach a mnoho dalších. Olbia se nachází ve Itálii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Sardinii je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (OLB)

Co vidět v Sardinii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 18 míst, co vidět v Sardinii .

 • Parco Fausto Noce
   

  Parco Fausto Noce

  Parco Fausto Noce je krásný park v Olbii, který nabízí příjemné procházky podél zelených stezek a vodních prvků. Tento klidný koutek města je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni. Park je oblíbeným místem pro místní obyvatele i turisty, kteří sem rádi zavítají a užívají si atmosféru tohoto přírodního ráje v srdci Olbie.

 • Basilica di San Simplicio
   

  Basilica di San Simplicio

  Bazilika San Simplicio je jednou z nejvýznamnějších historických památek v Olbii. Tato starobylá bazilika byla postavena v 11. století a nabízí návštěvníkům nádherné umělecké dílo. Bazilika je obklopena krásnými zahradami, které vytváří klidnou atmosféru pro relaxaci a prohlídku. Navštivte tuto historickou památku a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Olbie.

 • Porto Istana Beach
   

  Porto Istana Beach

  Pláž Porto Istana je ideálním místem pro koupání a opalování v Olbii. Nachází se nedaleko centra města a nabízí nádherný výhled na Tyrhénské moře. Tato klidná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je oblíbená jak u místních, tak u turistů. Užijte si slunce, relaxujte a užijte si krásný den na pláži Porto Istana.

 • Castello di Pedres
   

  Castello di Pedres

  Castello di Pedres je krásný hrad v Olbii, který stojí na útesu s nádherným výhledem na Tyrhénské moře. Tento historický hrad nabízí fascinující prohlídky, kde můžete vidět středověké věže, sklepy a nádherné fresky. Navštivte Castello di Pedres a prožijte nezapomenutelný zážitek plný historie a krásy.

 • Acquedotto Romano
   

  Acquedotto Romano

  Acquedotto Romano je starověký římský akvadukt, který se nachází v Olbii. Tento historický památník byl postaven v 1. století našeho letopočtu a sloužil k přivádění vody do města. Pro milovníky historie a architektury je to skvělé místo k návštěvě. Užijte si atmosféru starověkého Říma a prohlédněte si tento úžasný technický záznam z minulosti.

Počasí v Sardinii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Olbia

K cestě do destinace Olbia lze využít 1 letiště.

Ubytování v Sardinii

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 42 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz