Prodloužený víkend Oujda

Plánujete prodloužený víkend do destinace Oujda? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Oujda

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Oujda na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Parc Lalla Aicha, SIDI MAAFA Forest, Parc Écologique d'Oujda a mnoho dalších. Oujda se nachází ve státě Maroko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Oujda je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (OUD)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oujda - 9 míst co vidět .

 • Parc Lalla Aicha
   

  Parc Lalla Aicha

  Parc Lalla Aicha je krásný park v centru města Oujda. Nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci, obklopené zelení a květinami. Park je pojmenován po marocké princezně Lalla Aicha a je oblíbeným místem pro procházky a pikniky. Navštivte tento park a užijte si pohodu v srdci města Oujda.

 • SIDI MAAFA Forest
   

  SIDI MAAFA Forest

  Les SIDI MAAFA je krásný les v blízkosti města Oujda. Tento les je ideálním místem pro pikniky, procházky a relaxaci. Les je plný zvířat a rostlin, které jsou typické pro region. Navštivte Les SIDI MAAFA a užijte si krásnou přírodu a klidný odpočinek od rušného města.

 • Parc Écologique d'Oujda
   

  Parc Écologique d'Oujda

  Parc Écologique d'Oujda je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v přírodě. Tento park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Procházejte se po stezkách, pozorujte ptáky a užijte si klidný den v přírodě. Park je otevřený celý týden a vstup je zdarma.

 • Sidi Yahya Park
   

  Sidi Yahya Park

  Sidi Yahya Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Oujdě. Park se nachází v blízkosti centra města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházka podél zelených alejí a květinových záhonů je skvělým způsobem, jak si užít přírodní krásy Maroka. Sidi Yahya Park je také oblíbeným místem pro pikniky a rodinné výlety.

 • Parc Lalla Meriem
   

  Parc Lalla Meriem

  Parc Lalla Meriem je nádherný park v centru města Oujda. Tento park nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Procházky podél jezírka a mezi květinovými záhony jsou velmi oblíbené jak u místních obyvatel, tak i u turistů. Navštivte tento park a užijte si krásné okamžiky v přírodě.

Počasí Oujda

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Oujda

K cestě do destinace Oujda lze využít 1 letiště.

Oujda - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz