Prodloužený víkend Paderborn

Plánujete prodloužený víkend do destinace Paderborn? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Paderborn

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Paderborn na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Paderborn Cathedral, Heinz Nixdorf MuseumsForum, Pader a mnoho dalších. Paderborn se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Paderborn je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (PAD)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Paderborn - 13 míst co vidět .

 •  

  Paderborn Cathedral

  Katedrála v Paderbornu je jedním z nejvýznamnějších památek města. Tato gotická katedrála je zasvěcena Panně Marii, sv. Liboriovi a sv. Kilianovi. Interiér katedrály zdobí umělecká díla a nádherné vitráže. Katedrála je místem klidu a zamyšlení, které stojí za návštěvu při pobytu v Paderbornu.

 •  

  Heinz Nixdorf MuseumsForum

  Heinz Nixdorf MuseumsForum v Paderbornu je největší muzeum počítačů na světě. Toto fascinující místo nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na historii a vývoj počítačů. Muzeum přináší řadu interaktivních výstav, které zahrnují vše od prvních počítačů až po moderní technologie. Je to skvělá volba pro technologické nadšence a rodiny s dětmi.

 •  

  Pader

  Pader je řeka protékající německým městem Paderborn. Její břehy lákají k procházkám a odpočinku v přírodě. Při procházce podél řeky můžete obdivovat historické budovy a mosty. V blízkosti řeky se nachází také mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte Pader a objevte krásy tohoto malebného města s řekou v jeho srdci.

 •  

  Westfalen-Therme

  Westfalen-Therme je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento moderní komplex nabízí širokou škálu wellness služeb, včetně sauny, termálních bazénů a masáží. Navštivte toto místo a užijte si klidný den plný zábavy a relaxace v jednom z nejlepších wellness center v Německu.

 •  

  Schloss Neuhaus

  Schloss Neuhaus je impozantní barokní zámek ležící v nádherném parku. Tento zámek byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii. Interiéry zámku jsou plné uměleckých děl a historických artefaktů. Okolní park je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Schloss Neuhaus je jednou z nejvýznamnějších památek v Paderbornu a určitě stojí za návštěvu.

Počasí Paderborn

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Paderborn

K cestě do destinace Paderborn lze využít 1 letiště.

Paderborn - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz