Prodloužený víkend Paros Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Paros Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Paros Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Paros Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Paros, Paros Park, Holy Church of the Virgin Mary Ekatontapyliani a mnoho dalších. Paros Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Paros Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (PAS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Paros Island - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Paros

  Ostrov Paros je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů, které stojí za návštěvu. Nachází se v Kykladách a nabízí nádherné pláže s tyrkysovým mořem a bílými domy v pozadí. Prozkoumejte malebná města a vesnice, ochutnejte místní speciality a užijte si slunce a moře. Paros je ideálním místem pro relaxaci a romantické dovolené s partnerem.

 • Placeholder image.
   

  Paros Park

  Paros Park je nádherný park na ostrově Paros, který nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na Egejské moře a okolní ostrovy. Park je plný květin, zeleně a historických památek. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším na ostrově. V parku se také konají různé kulturní akce a festivaly, které přinášejí do této malebné oblasti ještě více života.

 • Placeholder image.
   

  Holy Church of the Virgin Mary Ekatontapyliani

  Navštivte nejstarší kostel na ostrově Paros, Svatý kostel Panny Marie Ekatontapyliani. Tento kostel je považován za jednu z nejvýznamnějších památek řeckého ostrova. Kostel byl postaven v 4. století a od té doby prošel mnoha rekonstrukcemi. Uvnitř kostela se nachází mnoho uměleckých děl, včetně nádherných fresk a ikon. Vstupné do kostela je zdarma.

 • Placeholder image.
   

  Frankish Castle Paroikia

  Frankish Castle Paroikia je historická pevnost na ostrově Paros, která nabízí úchvatné výhledy na Egejské moře. Postavena byla v 13. století a sloužila jako obrana před nájezdy pirátů. Dnes zde můžete procházet po kamenných zdech a podívat se na středověkou architekturu. Pokud hledáte romantické místo pro procházku nebo krásné fotografie, Frankish Castle Paroikia je tou správnou volbou.

 • Placeholder image.
   

  Paros Archaeological Museum

  Archeologické muzeum na ostrově Paros přináší fascinující pohled do historie tohoto krásného řeckého ostrova. Muzeum obsahuje sbírku artefaktů a artefaktů z období minojské civilizace až po římskou éru. Prozkoumejte místní kulturu a historii tohoto úchvatného ostrova a užijte si nezapomenutelnou zkušenost.

Letiště k destinaci Paros Island

K cestě do destinace Paros Island lze využít 1 letiště.

Paros Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz