Patra

Prodloužený víkend Patra

Plánujete prodloužený víkend do destinace Patra? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Patra

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Patra na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Archaeological Museum of Patras, Roman Odeon, King George Ι Square (Patras) a mnoho dalších. Patra se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Patra je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (GPA)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Patra - 9 míst co vidět .

 • PATRAS CITY, ACHAIA, PELOPONNESE, GREECE- February 3, 2012. .
1221513922
   

  Archaeological Museum of Patras

  Archeologické muzeum v Patře je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum přináší návštěvníkům pohled na dávnou minulost Řecka a jeho kulturu. Expozice je rozdělena do několika částí, včetně sbírek keramiky, soch a nápisů. Největší atrakcí muzea je sbírka římských mozaik, které jsou velmi dobře zachovalé. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství minulosti Řecka!

 • Roman Odeon
   

  Roman Odeon

  Navštivte římské odeon v Patře a prožijte pocit, jakoby vás čas přenesl zpět do starověkého Říma. Tento historický amfiteátr byl postaven v 2. století a sloužil pro pořádání různých kulturních akcí. Dnes se zde můžete projít a obdivovat jeho architekturu a historii. Užijte si nezapomenutelný zážitek a získejte nové poznatky z římského období.

 • King George Ι Square (Patras)
   

  King George Ι Square (Patras)

  Náměstí krále Jiřího I. je centrálním prostorem města Patra. Toto nádherné náměstí je obklopeno historickými budovami, jako je například radnice. V noci je náměstí osvětleno a vytváří romantickou atmosféru. Pro turisty je to ideální místo pro relaxaci a užití si místní kultury a atmosféry.

 • Patras' South Park - Notio Parko Patras
   

  Patras' South Park - Notio Parko Patras

  Notio Parko Patras je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci města Patra. Tento krásný park nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu a je plný zeleně, květin a soch. Procházka po parku je skvělou příležitostí k prozkoumání okolí a užití si klidu a pohody. Navštivte Notio Parko Patras a užijte si krásy Řecka v srdci města.

 • Rion-Antirion Bridge
   

  Rion-Antirion Bridge

  Most Rion-Antirion je technickým zázrakem, který spojuje pevninskou Řecko s poloostrovem Peloponnesos. Tento 2,2 kilometru dlouhý most je nejdelším visutým mostem na světě a nabízí nádherné výhledy na Korintský záliv a horu Parnas. Most byl otevřen v roce 2004 a stal se jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Řecku.

Počasí Patra

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Patra

K cestě do destinace Patra lze využít 1 letiště.

Patra - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Hurghada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
😍 1 371 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 12 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 34 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz