Prodloužený víkend Port Ellen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Port Ellen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Port Ellen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Port Ellen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ardbeg Distillery, Dunyvaig Castle, Lagavulin Distillery a mnoho dalších. Port Ellen se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Port Ellen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (ILY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Port Ellen - 10 míst co vidět .

 •  

  Ardbeg Distillery

  Navštivte Ardbeg Destilerii na ostrově Islay a ochutnejte některé z nejlepších skotských whisky. Destilerie byla založena v roce 1815 a dodnes produkuje vynikající whisky s rašelinovým aroma. Prohlédněte si proces výroby whisky a nakonec si můžete vychutnat degustační menu v krásném prostředí. Ardbeg Destilerie je ideálním místem pro milovníky whisky a skotské tradice.

 •  

  Dunyvaig Castle

  Dunyvaig Castle je starobylý hrad v Port Ellenu, který nabízí neuvěřitelný pohled na okolní krajinu. Hrad byl postaven ve 13. století a sloužil jako důležitá pevnost pro skotské krále. Dnes je to oblíbená turistická atrakce a historická památka, kterou byste neměli vynechat při návštěvě Port Ellenu.

 • Placeholder image.
   

  Lagavulin Distillery

  Navštivte destilerii Lagavulin na ostrově Islay a ochutnejte jednu z nejlepších whisky na světě. Tato destilerie má bohatou historii a vyrábí whisky již více než 200 let. Prohlédněte si výrobu a ochutnejte některou z mnoha odrůd. Pokud máte rádi whisky, nemůžete si tuto zastávku na své cestě po Skotsku nechat ujít.

 • Placeholder image.
   

  Laphroaig Distillery

  Navštivte destilerii Laphroaig na ostrově Islay a ochutnejte jednu z nejznámějších skotských whisky. Tato destilerie je jednou z nejstarších v regionu a produkuje whisky s charakteristickým rauchovým aroma. Prohlédněte si výrobní proces, navštivte skladovací prostory a ochutnejte nejlepší whisky přímo z dubových sudů. Zažijte autentickou skotskou atmosféru a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Placeholder image.
   

  Kilchoman Distillery

  Navštivte destilérku Kilchoman na ostrově Islay a ochutnejte některou z nejlepších skotských whisky. Tato rodinná destilérka produkuje whisky s tradičními postupy a používá pouze místní suroviny. Prohlédněte si celý proces výroby a ochutnejte některou z nejlepších whisky přímo z pramenů. Určitě stojí za návštěvu pro všechny nadšence a milovníky skotské whisky.

Počasí Port Ellen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Port Ellen

K cestě do destinace Port Ellen lze využít 1 letiště.

Port Ellen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 11 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz