Prodloužený víkend Porto Santo

Plánujete prodloužený víkend do destinace Porto Santo? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Porto Santo

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Porto Santo na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ponta da Calheta, Quinta das Palmeiras, Casa de Cristóvão Colombo a mnoho dalších. Porto Santo se nachází ve Portugalsku přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Porto Santo je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
PortugalskoPortugalsko

Rychlý přehled

Stát

Portugalsko

Letiště

1 letiště (PXO)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Porto Santo - 10 míst co vidět .

 •  

  Ponta da Calheta

  Ponta da Calheta je krásné místo na ostrově Porto Santo, které stojí za návštěvu. Toto přírodní místo nabízí úchvatné výhledy na oceán a okolní krajinu. Můžete si zde užít klidné chvíle, procházky po pláži nebo sledovat západ slunce. Pokud hledáte relaxaci a krásnou přírodu, určitě neváhejte a navštivte Ponta da Calheta.

 •  

  Quinta das Palmeiras

  Quinta das Palmeiras je skvělým místem pro odpočinek na ostrově Porto Santo. Tento krásný komplex nabízí nádherné výhledy na oceán a okolní krajinu. Užijte si klidnou atmosféru a relaxujte u bazénu nebo se projděte v zahradě plné palmových stromů. Pokud hledáte místo na odpočinek a relaxaci, Quinta das Palmeiras je pro vás tou správnou volbou.

 •  

  Casa de Cristóvão Colombo

  Navštivte dům, kde údajně pobýval slavný mořeplavec Kryštof Kolumbus během svého putování. V muzeu se dozvíte více o jeho životě a objevovatelských cestách. Dům je umístěn na krásném ostrově Porto Santo, který nabízí nádherné pláže a přírodní krásy. Určitě neváhejte a vydejte se na cestu do historie a krásné přírody.

 •  

  Miradouro das Flores

  Miradouro das Flores je krásné vyhlídkové místo na ostrově Porto Santo. Z něj se nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a klidu, kteří si zde mohou odpočinout a užít si krásy ostrova. Doporučujeme navštívit východem nebo západem slunce, kdy se zde tvoří nádherné barvy na obloze.

 •  

  Praia do Porto Santo

  Praia do Porto Santo je největší pláž na ostrově Porto Santo v Portugalsku. Tato pláž s bílým pískem a průzračnou vodou láká na koupání a opalování. Pokud hledáte klid a relaxaci, je toto místo pro vás. Užijte si nádherný výhled na oceán a uvolněte se na této krásné pláži, která je ideální pro rodiny s dětmi i páry.

Počasí Porto Santo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Porto Santo

K cestě do destinace Porto Santo lze využít 1 letiště.

Porto Santo - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz