Porto Santo - Porto Santo beach

Porto Santo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Porto Santo

Porto Santo, známý také jako Vila Baleira, je malebné městečko nalézající se na stejnojmenném ostrově u Madeiry. S jemnými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem a hřejivým sluncem je to skvělá destinace pro odpočinek a relaxaci. Nebude vám chybět ani historie a kultura, neboť naleznete zde zajímavé památky, jako například Kolumbovo muzeum. Lokální gastronomie vás nadchne svou svěžestí a na tradičních outdoorových tržištích můžete prozkoumat místní produkty a řemesla.

Evropa
PortugalskoPortugalsko

Co vidět

Ponta da Calheta
 

Ponta da Calheta

Ponta da Calheta je krásné místo na ostrově Porto Santo, které stojí za návštěvu. Toto přírodní místo nabízí úchvatné výhledy na oceán a okolní krajinu. Můžete si zde užít klidné chvíle, procházky po pláži nebo sledovat západ slunce. Pokud hledáte relaxaci a krásnou přírodu, určitě neváhejte a navštivte Ponta da Calheta.

Quinta das Palmeiras
 

Quinta das Palmeiras

Quinta das Palmeiras je skvělým místem pro odpočinek na ostrově Porto Santo. Tento krásný komplex nabízí nádherné výhledy na oceán a okolní krajinu. Užijte si klidnou atmosféru a relaxujte u bazénu nebo se projděte v zahradě plné palmových stromů. Pokud hledáte místo na odpočinek a relaxaci, Quinta das Palmeiras je pro vás tou správnou volbou.

Casa de Cristóvão Colombo
 

Casa de Cristóvão Colombo

Navštivte dům, kde údajně pobýval slavný mořeplavec Kryštof Kolumbus během svého putování. V muzeu se dozvíte více o jeho životě a objevovatelských cestách. Dům je umístěn na krásném ostrově Porto Santo, který nabízí nádherné pláže a přírodní krásy. Určitě neváhejte a vydejte se na cestu do historie a krásné přírody.

Miradouro das Flores
 

Miradouro das Flores

Miradouro das Flores je krásné vyhlídkové místo na ostrově Porto Santo. Z něj se nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a klidu, kteří si zde mohou odpočinout a užít si krásy ostrova. Doporučujeme navštívit východem nebo západem slunce, kdy se zde tvoří nádherné barvy na obloze.

Praia do Porto Santo
 

Praia do Porto Santo

Praia do Porto Santo je největší pláž na ostrově Porto Santo v Portugalsku. Tato pláž s bílým pískem a průzračnou vodou láká na koupání a opalování. Pokud hledáte klid a relaxaci, je toto místo pro vás. Užijte si nádherný výhled na oceán a uvolněte se na této krásné pláži, která je ideální pro rodiny s dětmi i páry.

Miradouro da Portela no Porto Santo
 

Miradouro da Portela no Porto Santo

Miradouro da Portela no Porto Santo je nejlepším místem, odkud můžete obdivovat krásu ostrova. Tento úchvatný vyhlídkový bod nabízí panoramatický výhled na úchvatné pobřeží a modré moře. Pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, je Miradouro da Portela no Porto Santo ideálním místem pro odpočinek a meditaci. Navštivte toto místo a zažijte jedinečnou atmosféru tohoto krásného ostrova.

Porto Santo - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 3144 km
Nejbližší letiště PXO
1 km od centra
Přímý let
~ 4h 12min
Portugalsko Portugalsko
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
PXO
Porto Santo - Porto Santo beach
Porto Santo - Porto Santo beachPonta da CalhetaQuinta das PalmeirasCasa de Cristóvão ColomboMiradouro das FloresPraia do Porto SantoMiradouro da Portela no Porto SantoPraia do ZimbralinhoPorto das SalemasMiradouro do Pico CasteloMiradouro das Lombas

Počasí jaro

Březen
Max: 16 °C
Min: 14 °C
Duben
Max: 16 °C
Min: 15 °C
Květen
Max: 17 °C
Min: 16 °C

Počasí léto

Červen
Max: 19 °C
Min: 17 °C
Červenec
Max: 20 °C
Min: 19 °C
Srpen
Max: 22 °C
Min: 20 °C

Počasí podzim

Září
Max: 22 °C
Min: 21 °C
Říjen
Max: 21 °C
Min: 20 °C
Listopad
Max: 19 °C
Min: 18 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 18 °C
Min: 16 °C
Leden
Max: 17 °C
Min: 15 °C
Únor
Max: 16 °C
Min: 14 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz