Lefkada

Prodloužený víkend Lefkada

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lefkada? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lefkada

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lefkada na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Pantocrator Castle, Archaeological Museum of Nicopolis, Archaeological Site of Nicopolis a mnoho dalších. Lefkada se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lefkada je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko
🌲 Příroda
📜 Historie
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (PVK)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lefkada - 10 míst co vidět .

 •  

  Pantocrator Castle

  Hrad Pantokrator na ostrově Lefkáda je jednou z nejkrásnějších památek této oblasti. Tento středověký hrad se nachází na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na moře a okolní krajinu. Prozkoumejte historické zdi a věže hradu a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto místa. Navštivte Hrad Pantokrator a zažijte nezapomenutelný zážitek!

 • Placeholder image.
   

  Archaeological Museum of Nicopolis

  Archeologické muzeum Nicopolis je skvělým zdrojem znalostí o antické historii Lefkady. Nachází se v blízkosti nádherného města Nikopolis, kde můžete navštívit římské památky a amfiteátr. Muzeum nabízí fascinující výstavy a artefakty, které vám pomohou lépe pochopit historii této oblasti. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si unikátní sbírky z doby římského impéria.

 • Placeholder image.
   

  Archaeological Site of Nicopolis

  Archeologická lokalita Nikopolis se nachází na poloostrově Lefkada v Řecku. Tento starověký římský město bylo založeno v roce 31 př. n. l. a sloužilo jako památka na vítězství císaře Augustuse nad Markem Antoniem a Kleopatrou. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout římské divadlo, stadion a další pozůstatky antické architektury. Pro milovníky historie a kultury je toto místo nevynechatelná zastávka na cestě po Řecku.

 • Placeholder image.
   

  Παραλία Κυανή Ακτή

  Pláž Kyani Akti na ostrově Lefkada je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tato krásná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou nabízí dokonalý únik z každodenního shonu. Užijte si slunce a relaxujte na pláži, nebo si vychutnejte vodní sporty. Pláž Kyani Akti je skutečným klenotem řeckého ostrova Lefkada.

Počasí Lefkada

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lefkada

K cestě do destinace Lefkada lze využít 1 letiště.

Lefkada - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 11 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz