Rabat - Mohammed V Mausoleum, Rabat

Prodloužený víkend Rabat

Plánujete prodloužený víkend do destinace Rabat? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Rabat

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Rabat na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Hassan Tower, Chellah, Kasbah of the Udayas a mnoho dalších. Rabat se nachází ve státě Maroko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Rabat je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (RBA)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Rabat - 22 míst co vidět .

 • Hassan Tower
   

  Hassan Tower

  Hassanova věž je nejvýznamnější památkou Rabatu a celého Maroka. Tato působivá stavba z 12. století byla původně určena jako největší mešita na světě, ale nikdy nebyla dokončena. Dnes slouží jako hrobka sultána Muhammada V. a jeho syna Hassana II. Vychutnejte si nádherný výhled na město a okolní krajinu z této historické věže, která je také symbolem marockého národa.

 • Chellah
   

  Chellah

  Chellah je starověké město v Rabatu, které je známé svou historií a archeologickými nálezy. Toto místo nabízí nezapomenutelný zážitek a ponoření se do minulosti. Uvidíte zde ruiny starých budov, hrobky a další artefakty. Chellah je ideální pro ty, kteří si chtějí prohlédnout něco jiného a poznat kus marocké historie.

 • Kasbah of the Udayas
   

  Kasbah of the Udayas

  Kasbah of the Udayas je starobylá pevnost v Rabatu, která je známá svými úzkými uličkami a bílými domy s modrými dveřmi. Tato historická čtvrť nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán a přístav. Prozkoumejte místní trhy a ochutnejte tradiční marocké pokrmy. Vstup je zdarma, ale nezapomeňte si vzít kameru a uchovat si vzpomínky na nezapomenutelný zážitek.

 • The Currency Museum of the Bank Al-Maghrib
   

  The Currency Museum of the Bank Al-Maghrib

 • Rabat Archaeological Museum
   

  Rabat Archaeological Museum

  Archeologické muzeum v Rabatu je skvělým místem pro ty, kteří se zajímají o historii a civilizaci. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat bohatou minulost Maroka. Expozice zahrnují archeologické nálezy, keramiku, sochy a další artefakty. Prohlédněte si tuto fascinující sbírku a objevte tajemství minulosti Maroka.

Počasí Rabat

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Rabat

K cestě do destinace Rabat lze využít 1 letiště.

Rabat - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 42 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz