Prodloužený víkend Ronne

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ronne? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ronne

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ronne na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Hammershus Castle Ruins, Østerlars Kirke, Bornholmertarnet a mnoho dalších. Ronne se nachází ve Dánsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ronne je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
DánskoDánsko

Rychlý přehled

Stát

Dánsko

Letiště

1 letiště (RNN)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ronne - 4 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Hammershus Castle Ruins

  Hammershus Castle Ruins v Ronne jsou pozůstatkem impozantního hradu, postaveného církví v roce 1200. Ruiny jsou dnes turistickou atrakcí a zároveň centrem výstav s modely. Toto místo je ideální pro milovníky historie a architektury, kteří si rádi prohlédnou pozůstatky středověkého hradu a dozvědí se více o jeho historii. Navštivte Hammershus Castle Ruins a prožijte fascinující výlet do minulosti.

 • Placeholder image.
   

  Østerlars Kirke

  Østerlarský kostel v Ronne je největším kulturním pokladem Dánska. Tento jednoduchý, bílý kostel byl postaven kolem roku 1150 a je největším kruhovým kostelem v zemi. Jeho architektura je jedinečná a fascinující. Kostel je velmi dobře zachovalý, což umožňuje návštěvníkům prozkoumat jeho historickou hodnotu. Pokud hledáte kulturní zážitek během svého pobytu na Bornholmu, návštěva tohoto kostela je tím pravým místem.

 • Placeholder image.
   

  Bornholmertarnet

  Ronne je největším městem na dánském ostrově Bornholmu. Jeho nejvýraznější památkou je Bornholmertarnet, což je věž s výhledem na město a okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1829 a sloužila jako pozorovatelna pro sledování lodí a ochranu před piráty. Dnes je otevřena pro veřejnost a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a přístav. Navštivte Bornholmertarnet a užijte si jedinečný pohled na Ronne.

 • Placeholder image.
   

  Dueodde Fyr

  Dueodde Fyr Dueodde Fyr, nejvyšší maják na Bornholmu, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova. Maják byl postaven v roce 1962 a je otevřen pro veřejnost od května do září. Z vrcholu se nabízí krásný výhled na okolní krajiny a moře. V blízkosti majáku se nachází také krásná písečná pláž Dueodde, ideální pro koupání a opalování.

Počasí Ronne

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ronne

K cestě do destinace Ronne lze využít 1 letiště.

Ronne - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz