Prodloužený víkend Saint Helier

Plánujete prodloužený víkend do destinace Saint Helier? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Saint Helier

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Saint Helier na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například La Corbière, Maritime Museum & Occupation Tapestry Gallery, Howard Davis Park a mnoho dalších. Saint Helier se nachází ve státě Jersey přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Saint Helier je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
JerseyJersey

Rychlý přehled

Stát

Jersey

Letiště

1 letiště (JER)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saint Helier - 14 míst co vidět .

 •  

  La Corbière

  La Corbière je majestátní maják v Saint Helier na ostrově Jersey. Tento historický maják byl postaven v roce 1874 a dodnes slouží jako významný navigační bod. Procházka podél útesů nabízí nádherný výhled na Atlantik a okolní krajinu. Navštivte toto místo a užijte si krásu přírody a historie.

 •  

  Maritime Museum & Occupation Tapestry Gallery

  Navštivte Námořní muzeum a galerii výšivek okupace v Saint Helier. Muzeum nabízí fascinující výstavu o námořní historii Jersey a okupaci během druhé světové války. Zaujmou vás také výšivky, které dokumentují život během okupace. Vstupné je zdarma, ale pokud chcete podpořit údržbu muzea, můžete přispět dobrovolným příspěvkem.

 •  

  Howard Davis Park

  Howard Davis Park je ideálním místem pro odpočinek v centru Saint Helier. Park nabízí krásné zelené prostranství s květinovými záhony a jezírkem. V létě se zde konají různé kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení nebo festivaly. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na kriket. Howard Davis Park je skvělým místem pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem.

 •  

  The Botanic Gardens at Samarès Manor

  Navštivte krásné botanické zahrady v Samarès Manor a ochutnejte atmosféru anglického venkova. Zahrady jsou plné exotických rostlin a květin, které se vám budou líbit. Obdivujte vodopády, rybníky a japonské zahrady. Toto místo je ideální pro odpočinek a procházku v přírodě. Užijte si krásné výhledy na Saint Helier a okolí.

 • googleusercontent.com
   

  aMaizin! Adventure Park

  aMaizin! Adventure Park je skvělým místem pro celou rodinu. Tento park nabízí mnoho zábavy a adrenalinových aktivit, jako jsou skluzavky, lanové překážky a mini-golf. Pro nejmenší návštěvníky je zde také dětské hřiště. Navštivte tento park a užijte si den plný zábavy a dobrodružství v srdci Saint Helieru.

Počasí Saint Helier

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Saint Helier

K cestě do destinace Saint Helier lze využít 1 letiště.

Saint Helier - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz