Prodloužený víkend Saint Malo

Plánujete prodloužený víkend do destinace Saint Malo? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Saint Malo

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Saint Malo na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Grand Aquarium Saint Malo, Les Remparts de Saint-Malo, Grand Bé a mnoho dalších. Saint Malo se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Saint Malo je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (DNR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saint Malo - 14 míst co vidět .

 • Grand Aquarium Saint Malo
   

  Grand Aquarium Saint Malo

  Grand Aquarium Saint Malo je jedním z největších akvárií v Evropě a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět více než 600 druhů vodních živočichů. Procházka pod mořskou hladinou přináší úžasný zážitek a výhled na žraloky, rejnoky, korály a mnoho dalších fascinujících tvorů. Navštivte Grand Aquarium Saint Malo a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

 • Les Remparts de Saint-Malo
   

  Les Remparts de Saint-Malo

  Les Remparts de Saint-Malo jsou starobylé hradby, které obklopují historické centrum města. Tyto hradby byly postaveny ve 12. století a byly několikrát přestavěny. Z hradů je krásný výhled na moře a přístav. Navštivte také Chateau de Saint Malo, které se nachází uvnitř hradeb a nabízí nádherný výhled na město. Saint-Malo je ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat historii a krásu Bretaně.

 • Grand Bé
   

  Grand Bé

  Grand Bé je malý ostrov v zálivu Saint-Malo, který je přístupný pouze při odlivu. Na vrcholu ostrova se nachází hrob slavného francouzského spisovatele Chateaubrianda. Ostrov nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. Pokud hledáte romantické místo pro procházku, Grand Bé je ideální volbou.

 • Solidor Tower
   

  Solidor Tower

  Věž Solidor se nachází v přístavu Saint Malo a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tato historická věž byla postavena v 14. století a sloužila jako pevnost proti nájezdům Angličanů. Dnes je věž otevřená pro veřejnost a nabízí úchvatný výhled na přístav a okolní krajinu. Navštivte Věž Solidor a prožijte jedinečný zážitek z historického dědictví Saint Malo.

 • Demeure de Corsaire
   

  Demeure de Corsaire

  Demeure de Corsaire je historický dům v Saint Malo, který sloužil jako úkryt pro piráty a korzáry. Dnes je to muzeum, které nabízí fascinující pohled do života těchto dobrodruhů. Prozkoumejte tajemnou atmosféru a nádhernou architekturu tohoto místa, které vás vtáhne do světa pirátů a dobyvatelů.

Počasí Saint Malo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Saint Malo

K cestě do destinace Saint Malo lze využít 1 letiště.

Saint Malo - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz