Saint Malo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Saint Malo

Saint Malo je malebné přístavní město na severozápadě Francie, známé jako historické centrum pirátů a korzárů. Toto město s opevněním a úzkými uličkami nabízí návštěvníkům nezapomenutelnou atmosféru. Prohlédněte si impozantní pevnostní systém města, navštivte katedrálu Saint Vincent a procházejte se po pláži Plage du Sillon s malebným výhledem na část Côte d'Émeraude. Saint Malo je také skvělým výchozím bodem pro výlety do blízkého okolí, jako je například Mont Saint-Michel či Dinan.

FrancieFrancie

Co vidět

Grand Aquarium Saint Malo
 

Grand Aquarium Saint Malo

Grand Aquarium Saint Malo je jedním z největších akvárií v Evropě a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět více než 600 druhů vodních živočichů. Procházka pod mořskou hladinou přináší úžasný zážitek a výhled na žraloky, rejnoky, korály a mnoho dalších fascinujících tvorů. Navštivte Grand Aquarium Saint Malo a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Les Remparts de Saint-Malo
 

Les Remparts de Saint-Malo

Les Remparts de Saint-Malo jsou starobylé hradby, které obklopují historické centrum města. Tyto hradby byly postaveny ve 12. století a byly několikrát přestavěny. Z hradů je krásný výhled na moře a přístav. Navštivte také Chateau de Saint Malo, které se nachází uvnitř hradeb a nabízí nádherný výhled na město. Saint-Malo je ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat historii a krásu Bretaně.

Grand Bé
 

Grand Bé

Grand Bé je malý ostrov v zálivu Saint-Malo, který je přístupný pouze při odlivu. Na vrcholu ostrova se nachází hrob slavného francouzského spisovatele Chateaubrianda. Ostrov nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. Pokud hledáte romantické místo pro procházku, Grand Bé je ideální volbou.

Solidor Tower
 

Solidor Tower

Věž Solidor se nachází v přístavu Saint Malo a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tato historická věž byla postavena v 14. století a sloužila jako pevnost proti nájezdům Angličanů. Dnes je věž otevřená pro veřejnost a nabízí úchvatný výhled na přístav a okolní krajinu. Navštivte Věž Solidor a prožijte jedinečný zážitek z historického dědictví Saint Malo.

Demeure de Corsaire
 

Demeure de Corsaire

Demeure de Corsaire je historický dům v Saint Malo, který sloužil jako úkryt pro piráty a korzáry. Dnes je to muzeum, které nabízí fascinující pohled do života těchto dobrodruhů. Prozkoumejte tajemnou atmosféru a nádhernou architekturu tohoto místa, které vás vtáhne do světa pirátů a dobyvatelů.

Jacques Cartier Museum
 

Jacques Cartier Museum

Muzeum Jacquese Cartiera se nachází v malebném přístavním městě Saint Malo. Toto muzeum věnované francouzskému objeviteli Jacquesi Cartierovi vás zavede na cestu do minulosti. Prozkoumejte jeho život a objevování Nového světa. Muzeum nabízí nádherné výhledy na přístav a město. Navštivte toto fascinující muzeum a prohloubte své znalosti o francouzské historii.

Saint Malo - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1201 km
Nejbližší letiště DNR
5 km od centra
Přímý let
~ 1h 46min
Francie Francie
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
DNR
Saint MaloGrand Aquarium Saint MaloLes Remparts de Saint-MaloGrand BéSolidor TowerDemeure de CorsaireJacques Cartier MuseumParc de la BriantaisThe Sculptured RocksMusée des Terre-NeuvasBig GateSaint-Malo Intra-MurosNational Fort

Počasí jaro

Březen
Max: 13 °C
Min: 4 °C
Duben
Max: 15 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 18 °C
Min: 8 °C

Počasí léto

Červen
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 23 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 23 °C
Min: 13 °C

Počasí podzim

Září
Max: 21 °C
Min: 11 °C
Říjen
Max: 18 °C
Min: 9 °C
Listopad
Max: 13 °C
Min: 6 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 10 °C
Min: 4 °C
Leden
Max: 10 °C
Min: 3 °C
Únor
Max: 10 °C
Min: 3 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 25 hodinami
Nosy Be
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
londyn
✨ Víkendovka
🤩 1 231 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz