Letenky do Saint Malo

Hledáte levné letenky do destinace Saint Malo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Saint Malo

Saint Malo leží v Francie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Saint Malo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FrancieFrancie

Stručně a jasně

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (DNR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Saint Malo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dinard-Pleurtuit-Saint-Malo Airport se nachází 5 km od centra města Saint Malo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Saint Malo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Saint Malo je letiště Dinard-Pleurtuit-Saint-Malo Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Dinard-Pleurtuit-Saint-Malo Airport (DNR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Saint Malo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Saint Malo

K cestě do destinace Saint Malo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saint Malo - 14 míst co vidět .

 • Grand Aquarium Saint Malo
   

  Grand Aquarium Saint Malo

  Grand Aquarium Saint Malo je jedním z největších akvárií v Evropě a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět více než 600 druhů vodních živočichů. Procházka pod mořskou hladinou přináší úžasný zážitek a výhled na žraloky, rejnoky, korály a mnoho dalších fascinujících tvorů. Navštivte Grand Aquarium Saint Malo a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

 • Les Remparts de Saint-Malo
   

  Les Remparts de Saint-Malo

  Les Remparts de Saint-Malo jsou starobylé hradby, které obklopují historické centrum města. Tyto hradby byly postaveny ve 12. století a byly několikrát přestavěny. Z hradů je krásný výhled na moře a přístav. Navštivte také Chateau de Saint Malo, které se nachází uvnitř hradeb a nabízí nádherný výhled na město. Saint-Malo je ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat historii a krásu Bretaně.

 • Grand Bé
   

  Grand Bé

  Grand Bé je malý ostrov v zálivu Saint-Malo, který je přístupný pouze při odlivu. Na vrcholu ostrova se nachází hrob slavného francouzského spisovatele Chateaubrianda. Ostrov nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. Pokud hledáte romantické místo pro procházku, Grand Bé je ideální volbou.

 • Solidor Tower
   

  Solidor Tower

  Věž Solidor se nachází v přístavu Saint Malo a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tato historická věž byla postavena v 14. století a sloužila jako pevnost proti nájezdům Angličanů. Dnes je věž otevřená pro veřejnost a nabízí úchvatný výhled na přístav a okolní krajinu. Navštivte Věž Solidor a prožijte jedinečný zážitek z historického dědictví Saint Malo.

 • Demeure de Corsaire
   

  Demeure de Corsaire

  Demeure de Corsaire je historický dům v Saint Malo, který sloužil jako úkryt pro piráty a korzáry. Dnes je to muzeum, které nabízí fascinující pohled do života těchto dobrodruhů. Prozkoumejte tajemnou atmosféru a nádhernou architekturu tohoto místa, které vás vtáhne do světa pirátů a dobyvatelů.

Počasí Saint Malo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Saint Malo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz