Bahia Blanca - Panoramic view of Bahía Blanca, Argentina.

Bahia Blanca průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Bahia Blanca

Bahia Blanca je malebné argentinské město, které se nachází na pobřeží Atlantského oceánu. Toto město se může pochlubit nádhernými plážemi, bohatou historií a působivou architekturou. Prozkoumejte malebné náměstí Plaza Rivadavia, navštivte impozantní katedrálu Nuestra Señora de la Merced a ochutnejte tradiční argentinské speciality, jako jsou empanadas a asado. Bahia Blanca je ideálním místem pro ty, kdo hledají odlišný a autentický zážitek z argentinské kultury a atmosféry.

Jižní Amerika
ArgentinaArgentina

Co vidět

Plaza Rivadavia
 

Plaza Rivadavia

Plaza Rivadavia je největší náměstí v Bahia Blanca. Toto krásné místo je ideální pro odpočinek a relaxaci po celodenním prozkoumávání města. Na náměstí se nachází mnoho historických budov a památek, včetně radnice a kostela. Navštivte Plaza Rivadavia a užijte si krásný výhled na město a okolní krajinu.

googleusercontent.com
 

Parque Campaña del Desierto

Parque Campaña del Desierto v Bahia Blanca je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a přírodu. Tento park nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a je obklopen přírodními památkami. Procházka parkem vám umožní se odpojit od městského ruchu a užít si krásy argentinského venkova. Navštivte Parque Campaña del Desierto a získejte novou energii pro své další dobrodružství v Bahia Blanca.

googleusercontent.com
 

Museo del Deporte

Museo del Deporte v Bahia Blanca je ideálním místem pro sportovní fanoušky. Muzeum nabízí fascinující sbírku sportovních předmětů a artefaktů, které ilustrují historii sportu v Argentině. Poznejte významné sportovní legendy a jejich úspěchy. Muzeum je otevřené denně a vstup je zdarma. Navštivte Museo del Deporte a prožijte nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

tripadvisor.com
 

Museo y Parque Estereoscópico El Histórico

V Bahia Blanca se nachází nezapomenutelné muzeum a park Estereoscópico El Histórico. Toto místo vám nabídne nejen krásné výhledy, ale také neuvěřitelné zážitky díky technologii stereoskopu. Zdejší expozice vás zavede do minulosti a ukáže vám historické momenty v 3D. Navštivte toto místo a prožijte jedinečný zážitek.

tripadvisor.com
 

Fundacion Ezequiel Martinez Estrada

Fundacion Ezequiel Martinez Estrada je skvělou volbou pro milovníky kultury v Bahia Blanca. Tato kulturní instituce nabízí širokou škálu výstav a akcí, od uměleckých instalací po koncerty a přednášky. Zajímavé pro všechny věkové kategorie, tato fundace je skvělým zdrojem inspirace a zábavy pro návštěvníky města Bahia Blanca.

googleusercontent.com
 

Museo del Puerto de Ingeniero White

Museo del Puerto de Ingeniero White je fascinující muzeum v Bahia Blanca, které nabízí pohled na historii přístavu a okolní oblasti. V muzeu najdete mnoho zajímavých exponátů, které představují život a práci lidí, kteří žili a pracovali v této oblasti. Pokud hledáte způsob, jak strávit příjemné odpoledne a dozvědět se něco nového, určitě navštivte toto muzeum.

Bahia Blanca - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 12383 km
Nejbližší letiště BHI
8 km od centra
Přímý let
~ 14h 23min
Argentina Argentina
Časový posun proti ČR
-5h
Obsluhující letiště
BHI
Bahia Blanca - Panoramic view of Bahía Blanca, Argentina.
Bahia Blanca - Panoramic view of Bahía Blanca, Argentina.Plaza Rivadaviagoogleusercontent.comgoogleusercontent.comtripadvisor.comtripadvisor.comgoogleusercontent.comtripadvisor.comgoogleusercontent.comgoogleusercontent.comgoogleusercontent.comgoogleusercontent.comgoogleusercontent.com

Počasí jaro

Březen
Max: 23 °C
Min: 10 °C
Duben
Max: 18 °C
Min: 7 °C
Květen
Max: 14 °C
Min: 4 °C

Počasí léto

Červen
Max: 11 °C
Min: 1 °C
Červenec
Max: 10 °C
Min: 0 °C
Srpen
Max: 13 °C
Min: 1 °C

Počasí podzim

Září
Max: 15 °C
Min: 3 °C
Říjen
Max: 19 °C
Min: 5 °C
Listopad
Max: 22 °C
Min: 8 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 26 °C
Min: 11 °C
Leden
Max: 28 °C
Min: 13 °C
Únor
Max: 27 °C
Min: 12 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz