Brive-la-Gaillarde - Château d'Eau, élevé au XIX è siècle, surmontant l'office de tourisme de Brive-la-Gaillarde, Corrèze, France

Brive-la-Gaillarde průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Brive-la-Gaillarde

Brive-la-Gaillarde je malebné francouzské město s kouzlem historického centra, nacházející se v regionu Nouvelle-Aquitaine. Procházka po úzkých uličkách vás dostane k nádherným středověkým památkám a architektonickým skvostům. Kromě historie město nabízí také rozmanitou gastronomii a proslulé trhy s místními specialitami. V okolí Brive-la-Gaillarde můžete navštívit malebné vesničky či se vydat na výlety do přírody, která obklopuje město svými zelenými kopci a řekami.

Evropa
FrancieFrancie

Co vidět

Les Pans de Travassac
 

Les Pans de Travassac

Les Pans de Travassac jsou bývalými vápencovými lomy, které se nacházejí v okolí města Brive-la-Gaillarde. Tyto lomy nabízejí návštěvníkům neobvyklé výhledy na okolní krajinu a fascinující pohled na tuto neobvyklou krajinu. Procházka po stezkách lomů je skvělým způsobem, jak si užít přírodu a zároveň se dozvědět něco o historii tohoto místa.

Les Jardins de Colette
 

Les Jardins de Colette

Les Jardins de Colette jsou krásné zahrady inspirované slavnou francouzskou spisovatelkou. Nacházejí se nedaleko Brive-la-Gaillarde a nabízejí nádherné výhledy na krajinu. Procházejte se mezi květinami a zelení, relaxujte u fontány a užijte si klidný den v přírodě. Vstupné je velmi příznivé a přispívá k udržování zahrad. Les Jardins de Colette jsou skvělým místem pro romantickou procházku nebo rodinný výlet.

Ardoisieres de Correze
 

Ardoisieres de Correze

Ardoisieres de Correze je bývalý lom na břehu řeky Vézère. Dnes je to malebné místo, kde se můžete projít a obdivovat krásné výhledy na okolní krajinu. Tento historický kamenolom byl v provozu až do 70. let minulého století a dnes je oblíbeným místem pro turisty a fotografy. Navštivte Ardoisieres de Correze a objevte kus francouzské historie v srdci přírody.

Musee Edmond-Michelet
 

Musee Edmond-Michelet

Musee Edmond-Michelet je fascinující muzeum, které představuje život a dílo Edmonda Micheleta, francouzského spisovatele a politika. Nachází se v Brive-la-Gaillarde, městě s bohatou historií a kulturou. Muzeum nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat život a myšlenky tohoto významného člověka. Pro milovníky literatury a historie je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

Nature Evasion
 

Nature Evasion

Pokud hledáte dobrodružství v přírodě, neváhejte navštívit Nature Evasion v Brive-la-Gaillarde. Tato oblast nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a mnoho aktivit pro všechny věkové kategorie. Od horské turistiky po jízdu na koni, tato destinace nabízí nekonečné možnosti pro zážitky v přírodě. Přijďte a objevte krásy francouzské krajiny s Nature Evasion.

mnstatic.com
 

Grottes de Saint-Antoine

Grotty de Saint-Antoine jsou tajemné jeskyně plné historie a krásné přírody. Tyto jeskyně se nacházejí v Brive-la-Gaillarde a nabízejí návštěvníkům úžasný zážitek. Při prohlídce těchto jeskyní se můžete těšit na fascinující formace a záhadné atmosféry, které vás vtáhnou do minulosti. Navštivte tuto jedinečnou atrakci a nechte se okouzlit krásou a tajemstvím Grottes de Saint-Antoine.

Brive-la-Gaillarde - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy km
Nejbližší letiště BVE
0 km od centra
Přímý let
?
Francie Francie
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
BVE
Brive-la-Gaillarde - Château d'Eau, élevé au XIX è siècle, surmontant l'office de tourisme de Brive-la-Gaillarde, Corrèze, France
Brive-la-Gaillarde - Château d'Eau, élevé au XIX è siècle, surmontant l'office de tourisme de Brive-la-Gaillarde, Corrèze, FranceLes Pans de TravassacLes Jardins de ColetteArdoisieres de CorrezeMusee Edmond-MicheletNature Evasionmnstatic.comVisite du Chateau d'eau

Počasí jaro

Březen
Max: 14 °C
Min: 4 °C
Duben
Max: 17 °C
Min: 6 °C
Květen
Max: 21 °C
Min: 9 °C

Počasí léto

Červen
Max: 24 °C
Min: 12 °C
Červenec
Max: 26 °C
Min: 14 °C
Srpen
Max: 27 °C
Min: 14 °C

Počasí podzim

Září
Max: 24 °C
Min: 11 °C
Říjen
Max: 20 °C
Min: 9 °C
Listopad
Max: 13 °C
Min: 5 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 10 °C
Min: 3 °C
Leden
Max: 10 °C
Min: 3 °C
Únor
Max: 11 °C
Min: 2 °C

Okolní města

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz