Brive-la-Gaillarde - Château d'Eau, élevé au XIX è siècle, surmontant l'office de tourisme de Brive-la-Gaillarde, Corrèze, France

Brive-la-Gaillarde - 7 míst co vidět

Tipy na nejlepších 7 míst, které musíš určitě navštívit v Brive-la-Gaillarde.

Brive-la-Gaillarde - co musíš vidět

Les Pans de Travassac
 

Les Pans de Travassac

Les Pans de Travassac jsou bývalými vápencovými lomy, které se nacházejí v okolí města Brive-la-Gaillarde. Tyto lomy nabízejí návštěvníkům neobvyklé výhledy na okolní krajinu a fascinující pohled na tuto neobvyklou krajinu. Procházka po stezkách lomů je skvělým způsobem, jak si užít přírodu a zároveň se dozvědět něco o historii tohoto místa.

Les Jardins de Colette
 

Les Jardins de Colette

Les Jardins de Colette jsou krásné zahrady inspirované slavnou francouzskou spisovatelkou. Nacházejí se nedaleko Brive-la-Gaillarde a nabízejí nádherné výhledy na krajinu. Procházejte se mezi květinami a zelení, relaxujte u fontány a užijte si klidný den v přírodě. Vstupné je velmi příznivé a přispívá k udržování zahrad. Les Jardins de Colette jsou skvělým místem pro romantickou procházku nebo rodinný výlet.

Ardoisieres de Correze
 

Ardoisieres de Correze

Ardoisieres de Correze je bývalý lom na břehu řeky Vézère. Dnes je to malebné místo, kde se můžete projít a obdivovat krásné výhledy na okolní krajinu. Tento historický kamenolom byl v provozu až do 70. let minulého století a dnes je oblíbeným místem pro turisty a fotografy. Navštivte Ardoisieres de Correze a objevte kus francouzské historie v srdci přírody.

Musee Edmond-Michelet
 

Musee Edmond-Michelet

Musee Edmond-Michelet je fascinující muzeum, které představuje život a dílo Edmonda Micheleta, francouzského spisovatele a politika. Nachází se v Brive-la-Gaillarde, městě s bohatou historií a kulturou. Muzeum nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat život a myšlenky tohoto významného člověka. Pro milovníky literatury a historie je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

Nature Evasion
 

Nature Evasion

Pokud hledáte dobrodružství v přírodě, neváhejte navštívit Nature Evasion v Brive-la-Gaillarde. Tato oblast nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a mnoho aktivit pro všechny věkové kategorie. Od horské turistiky po jízdu na koni, tato destinace nabízí nekonečné možnosti pro zážitky v přírodě. Přijďte a objevte krásy francouzské krajiny s Nature Evasion.

mnstatic.com
 

Grottes de Saint-Antoine

Grotty de Saint-Antoine jsou tajemné jeskyně plné historie a krásné přírody. Tyto jeskyně se nacházejí v Brive-la-Gaillarde a nabízejí návštěvníkům úžasný zážitek. Při prohlídce těchto jeskyní se můžete těšit na fascinující formace a záhadné atmosféry, které vás vtáhnou do minulosti. Navštivte tuto jedinečnou atrakci a nechte se okouzlit krásou a tajemstvím Grottes de Saint-Antoine.

Visite du Chateau d'eau
 

Visite du Chateau d'eau

Vodní zámek v Brive-la-Gaillarde je jednou z nejkrásnějších památek v oblasti. Tento historický zámek je obklopen krásnou zahradou, která nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Navštivte zámek a procházejte se jeho nádhernými interiéry, které vás přenesou zpět do minulosti. Tento zážitek určitě stojí za to a bude nezapomenutelným zážitkem vaší cesty do Brive-la-Gaillarde.

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Brive-la-Gaillarde s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz